Uśmiech na twarzy tego dziecka kryje za sobą wielką tragedię (FOTO, VIDEO)

przejdź do komentarzy

Dlaczego to zdjęcie wzruszyło miliony internautów?

viral viral/Facebook: Kim Stone Photography
Zdjęcie trzytygodniowej córeczki 25-letniego Hectora Alvareza bardzo wzruszyło internautów. Między innymi dlatego, że ten miłośnik motocykli został zamordowany tuż przed narodzinami córeczki.

Zobacz też: Fotografowanie noworodków może przynieść zaskakująco piękne efekty.

Hector, przez całe swoje dorosłe życie kochał świat wyścigów. Jednak, gdy tylko dowiedział się, że będzie ojcem, to zrezygnował ze swojej niebezpiecznej pasji.Niestety, nie uchroniło to go przed tragicznym losem. Wszystko dlatego, że zaledwie miesiąc przed narodzinami dziewczynki, mężczyzna został zastrzelony.

Do tragicznego zdarzenia doszło w wyniku kłótni z człowiekiem, którego od lat znał z grupy motocyklowej.

Partnerka Alvareza, aby uczcić jego pamięć, postanowiła udać się do fotografa z nietypową prośbą. Z tego względu poprosiła artystkę Kim Stone, aby wykonała zdjęcie, które stanie się bezcenną pamiątką zarówno dla niej, jak i jej córki.

Zobacz też: Trudno się nie wzruszyć - Marysia złożyła mamie Martynie życzeniaFotografka bez wahania zgodziła się wypełnić prośbę. Poprosiła przy tym, aby matka dziewczynki przyniosła ze sobą rzeczy, które nierozłącznie łączyły się z jej zmarłym partnerem.

Kobieta wzięła ze sobą oczywiście kask i rękawice, z którymi Alvarez się nie rozstawał.

Efekt wywarł ogromne wrażenie na wszystkich, którzy zobaczyli fotografię. Okazało się, że gdy tylko dziewczynka dotknęła rekwizytów zmarłego ojca, zasnęła z uśmiechem na twarzy.

Zobacz też: Aleksandra Hamkało urodziła córeczkę! Ładnie ma na imię? (FOTO)

Obecnie fotografia została udostępniona prawie 80 tysięcy razy, polubiona przez prawie 360 tysięcy osób, a sam post zobaczyło prawie 20 milionów internautów.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!