Używam wszystkiego co mam

przejdź do komentarzy

Moniki Bellucci zazdroszczą Europie nawet Amerykanie.

monica belluci monica belluci/Monica Bellucci US Site

Piękna Włoszka z temperamentem najpierw została we Włoszech wyklęta, teraz jest uwielbiana. "L'Osservatore Romano" czy "Corriere della sera" nazywało ją diablicą w ciele anioła. Włosi nienawidzili za krytykowanie rodzinnego kraju i ucieczkę do Francji. A ona i tak wróciła do Włoch by poczuć atomosferę dzieciñstwa.

Monica Bellucci przy wzroście 179 cm waży 65 kilo. Zajada tagiatelle z dużą ilością sosu pomidorowego. Nigdy nie była na żadnej diecie. Ale nikt nie potrafi tak jak ona poruszać biodrami i tylko ona kojarzy się od razu z seksapilem. Jak ona to robi?

Jako czternastolatka wcierała we włosy oliwę z oliwek, brała kąpiele w zimnej, źródlanej wodzie i używała maseczki z ciemnych winogron. Dziś używa najdroższych kosmetyków Diora, wklepuje kremy supernawilżające a na noc spryskuje dłonie wodą toaletową Aqua di Parma. O botoksie czy złotych niciach nie chce słyszeć. Urodę zawdzięcza genom i temu, że żyje pełnią życia.

Grywała w scenach kontrowersyjnych, które komentowała "nie ma wielkiej aktorki, która nie zagrałaby kiedyś dziwki". Jednak czuje się seksowna dopiero kiedy widzi błysk w oczach męża Vincenta Cassela. Skupiła się na wychowywaniu córeczki Devy, gotowaniu i czytaniu biografii malarzy. To obraz kobiety spełnionej i znającej swoją wartość. Czy to obraz bliski ideału? Z pewnością tak.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!