Victoria Beckham zmniejszyła implanty, teraz pora na tatuaże

przejdź do komentarzy

Nie licują z wizerunkiem bizneswoman.

victoria beckham victoria beckham/© Fame/Flynet
Kiedy w 2008 roku Vitoria Beckham (41 l.) zakładała swoją modową markę, wielu wątpiło w jej sukces. Ot, fanaberia znanej gwiazdki, żony bogatego piłkarza - oceniano.

Tymczasem marka Victoria Beckham urosła w siłę, a jej założycielka jest dziś znaną i szanowaną osobą w branży.

Z opalonej na heban sexy paniusi z wielkimi silikonami, Victoria w ciągu kilku lat przeobraziła się w modową guru tysięcy kobiet. Aby wizerunek projektantki był spójny z jej projektami, Beckham mocno go zmodyfikowała. Zrezygnowała z brązu na skórze, zmniejszyła biust. Zmieniła fryzurę. Ma konsekwentny, charakterystyczny styl.

Teraz przyszła pora na kolejny krok. Daily Mail zauważył, że tatuaże, które Beckham ma na wewnętrznej stronie nadgarstków, bardzo przyblakły w ostatnim czasie. Wygląda na to na celowe działanie - Victoria najprawdopodobniej usuwa tatuaże laserem. Zabieg ten trzeba powtarzać, nie da się "wymazać" tatuażu w czasie jednej sesji. Wygląda na to, że projektantka jest w trakcie zabiegów.

Tatuaże nie bardzo pasują do wizerunku zdyscyplinowanej kobiety biznesu i sukcesu. Choć można się dziwić - Victoria na rękach wytatuowała sobie daty i hasła związane z Davidem Beckhamem (40 l.). Na jednym nadgarstku widnieją rzymskie cyfry VIII-V-MMVI oznaczające datę odnowienia przysięgi małżeńskiej. Druga ręka to hasło De Integro, co z łaciny oznacza ponowny początek - to również nawiązanie do roku 2006, w którym Victoria Beckham i jej mąż odnawiali przysięgę.

Poza tym projektantka ma na ręce wytatuowane inicjały męża. To najbardziej widoczne tatuaże, choć nie wszystkie. Victoria ma też napis na szyi i gwiazdki oznaczające członków rodziny.Victoria Beckham zmniejszyła implanty, teraz pora na tatuaże

Victoria Beckham zmniejszyła implanty, teraz pora na tatuaże

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!