Viola Kołakowska: Od miesiąca śpię 3,5 godziny na dobę

przejdź do komentarzy

Nie, to nie bezsenność.

viola kołakowska viola kołakowska/©KAPiF
Być młodą mamą, spać po 12 godzin na dobę, zawsze mieć czas na pełny makijaż, długie zakupy i relaks? Na takie luksusy może sobie pozwolić na przykład Kim Kardashian. Z polskimi gwiazdami bywa już nieco inaczej...

Przedwczoraj na otwarciu butiku Lidii Kality pojawiła się Viola Kołakowska, która spała przed tym wydarzeniem zaledwie 3,5 godziny. Jak się okazuje, od miesiąca jej noce wyglądają tak samo. Spać nie daje jej synek, Leoś:

- Synek super, właśnie ząbkuje, wychodzi mu 4. ząb, więc jest masakra. Generalnie śpię od miesiąca 3,5 godziny na dobę, ale generalnie jest ok. Jest wspaniale. Chodzi już przy meblach, jest zabawny, jest mężczyzną mojego życia - powiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Na szczęście Violi odpadł z głowy jeden problem - ten zdrowotny. W czasie ciąży wykryto u niej wirusa. Kołakowska po operacji jest już zupełnie zdrowa:

- Jest super. Właśnie jesteśmy w trakcie akcji "Piękna, bo zdrowa" z Fundacją Kwiat Kobiecości... Wszystko jest ok, jestem zdrowa i ogłaszam to wszem i wobec i namawiam kobiety, żeby się badały.

Kobiety - słaba płeć?

Cały wywiad z Violą Kołakowską tutaj.

Viola Kołakowska: Od miesiąca śpię 3,5 godziny na dobę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!