Violetta Arlak schudła 20 kilogramów (FOTO)

przejdź do komentarzy

Miała wziąć udział w pokazie mody plus size, ale teraz nosi S-kę!

violetta arlak violetta arlak/© KAPiF
Dorota Wróblewska szykuje się do corocznej imprezy Warsaw Fashion Street. Na swoim blogu relacjonuje przebieg przygotowań. Ostatnio napomknęła o jednej z uczestniczek pokazu plus size zaplanowanego w ramach imprezy.

Jak pisze Wróblewska, na wybiegu miała się pojawić Violetta Arlak. Okazało się jednak, że aktorka zrzuciła w ostatnim czasie aż 20 kilogramów. Teraz nosi rozmiar S i raczej nie nadaje się do pozowania w ubraniach dla puszystych pań.

Myślałam, że na wybiegu wystąpi Viola Arlak i tu klapa.
Wczoraj przez przypadek spotkałyśmy się w PROMENADZIE i aktorka, która jest dla mnie jak współczesna Karina Jędrusik wygląda na rozmiar S. Okazuje się, że ćwiczy pilates, robi brzuszki i codziennie chodzi na stepperze. Ćwiczy intensywnie i w efekcie schudła ponad 20 kg ! Muszę Wam powiedzieć, że gdyby nie duże piękne oczy, to bym jej nie poznała. Arlak wygląda zjawiskowo, bo odmłodziła się o minimum 10 lat. No cóż, w pokazie plus size Viola Arlak nie wyjdzie, ale zobaczymy ją podczas innego pokazu i na Street Of Design gdzie będzie malować obrazy dla Fundacji Spełnionych Marzeń . Dodatkowo aktorkę można podziwiać w spektaklu "Kalina Jędrusik w podróży"
- napisała Wróblewska na blogu.

Rzeczywiście - metamorfoza aktorki jest spektakularna! Zobaczcie zdjęcia.


Violetta Arlak schudła 20 kilogramów (FOTO) Violetta Arlak schudła 20 kilogramów (FOTO)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!