W jej ciepełku pogrzałoby się wielu (FOTO)

przejdź do komentarzy

To ciało przyniosło jej fortunę.

gwiazdy w bikini gwiazdy w bikini/Instagram
Ma 33 lata, jest mamą dwójki dzieci, karierę modelki rozpoczęła jako 15-latka, a jej ciało przyniosło jej fortunę. Wiecie, że Alessandra Ambrosio ma polsko-włoskie korzenie? Od początku wiedziała, czym chce się zajmować. W dzieciństwie uczęszczała do szkoły dla przyszłych modelek. Szybko osiągnęła sukces. W 2007 roku zajęła szóste miejsce w rankingu najbardziej pożądanych kobiet świata według AskMen.com, rok później już drugie miejsce. Alessandra jest nie tylko piękna, ale i pracowita. Kiedy przygotowywała się ostatnio do pokazu Victoria's Secret ćwiczyła nawet podczas spaceru z dziećmi. Ta dama potrafi rozłożyć matę na środku trawnika i trenować jogę w każdym miejscu i o każdej porze. Podczas świąt wzięła sobie jednak wolne.

Kiedy wiele sław chwali się fotkami z zaśnieżonego Aspen, na Instagramie Amborsio nie brakuje słońca. Są zdjęcia w bikini i z dzieciaczkami.

W ciepełku Alessandry chciałoby się ogrzać wielu...

 


C'est la Vie 🙌☀️🐚 #foreveronvacation #alebyalessandraswim #Brasil

Ein von alessandraambrosio (@alessandraambrosio) gepostetes Foto amMy little mermaid 🐠🐚☀️💖 Minha pequena sereia #floripa #verão #foreveronvacation

Una foto publicada por alessandraambrosio (@alessandraambrosio) el
Beach boy 🐬☀️ #suferdude #myboy

Una foto pubblicata da alessandraambrosio (@alessandraambrosio) in data:


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!