W lecie po raz drugi zostanie mamą (FOTO)

przejdź do komentarzy

Tymczasem pod Annie Dereszowskiej w ogóle nie widać ciąży.

anna dereszowska anna dereszowska/© KAPiF
W sierpniu ubiegłego roku Anna Dereszowska oficjalnie potwierdziła, że jest w nowym związku. Po rozstaniu z Piotrem Grabowskim aktorka na nowo ulokowała swe uczucia. Nie było łatwo - zwłaszcza że nowego partnera trzeba było wprowadzić do życia córki Leny:

Raj jest lepiej, raz gorzej, ale jestem szczęśliwa ze sobą, co jest podstawą tego, żebym mogła być szczęśliwa w związku. Chce mi się rano wstać. Bałam się, jak Lenka zareaguje, i sporo czasu zajęło mi, żeby ją przygotować, ale okazało się, że jest coś takiego jak kobieca intuicja, która podpowiada mi, jak postępować. Później opowiadałam o tym swojej terapeutce i usłyszałam, że nie można było tego zrobić lepiej. Wydaje mi się, że Lenka przyjęła sytuację ze zrozumieniem - opowiadała gwiazda Pani.


Już za kilka miesięcy Lena będzie miała rodzeństwo. Anna Dereszowska jest w ciąży. Ma urodzić na początku lata.

W rozmowie z Faktem agentka gwiazdy uspokoiła fanów, że nie zamierza brać wolnego. Będzie pracować tak długo, jak tylko będzie mogła:

Ania bierze udział obecnie w zdjęciach do obu seriali, w których występuje, tj. Barwy szczęścia i "Prawo Agaty". Jest też obecna w teatrze w czterech spektaklach – zarówno stacjonarnie, jak i na wyjazdach. Lada chwila ruszają też próby do kolejnego spektaklu "Zwariowana terapia", tym razem w Teatrze Komedia. Premiera przewidziana jest na maj. Ania nagrała również teledysk, który niebawem powinien ujrzeć światło dzienne. Na tę chwilę jest zajęta niemal do samych wakacji.


Dziś aktorka pojawiła się na konferencji znanej marki. W ogóle nie widać po niej odmiennego stanu. No, może wygląda lepiej niż zwykle. Może będzie synek?
Na początku lata po raz drugi zostanie mamą (FOTO)

Na początku lata po raz drugi zostanie mamą (FOTO)

Na początku lata po raz drugi zostanie mamą (FOTO)

Na początku lata po raz drugi zostanie mamą (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!