W maju na rynku książka Radka Majdana

przejdź do komentarzy

"Ja mam zamiar powiedzieć wszystko, od A do Z".

radek majdan radek majdan/© KAPiF
10 maja Radek Majdan kończy 40 lat. Do tych urodzin celebryta przygotował się szczególnie. Tego dnia na rynku ukaże się książka - wywiad-rzeka z byłym mężem Dody.

Nadszedł czas, żeby powiedzieć wszystko - mówi Majdan - o moim związku z Dorotą, karierze sportowej, tym, co się naprawdę wydarzyło w Mielnie, kiedy zarzucono nam pobicie policjantów. Oraz o wielu innych sprawach - zapewnia celebryta. - Ja mam zamiar powiedzieć wszystko, od A do Z, i nigdy więcej do tego tematu nie wracać. Kończę 40 lat. Niech to będzie ich pełne podsumowanie.

A teraz jeszcze 2 cytaty z książki - na temat podrywania kobiet i seksu:

Podryw to o musi być delikatnie rozegrana partia, taniec godowy ze wszystkimi honorami. Z drugiej strony - wiem, że nie wolno mi podczas niego stosować metod nieuczciwych, czyli obiecywać Bóg wie czego. Okłamywać, że to coś wielkiego, prawdziwa miłość, która skończy się na pewno przed ołtarzem, ale teraz już możemy zacząć - od tej pierwszej pięknej nocy. A rano kasujesz numer i zapominasz imienia. Takich metod nie stosuję”.

Nie jestem człowiekiem, który uprawia seks z kim popadnie, podstępnie uwodząc każdą, która ma nieszczęście znaleźć się w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu. Szanuję swoje ciało i emocje innych ludzi. To nie jest żadne wyrzeczenie” - mówi były mąż Dody.

Czekamy zatem na wywiad. Na pewno będzie w nim trochę pikantnych szczegółów z czasów, gdy Majdan był mężem Rabczewskiej.

Wywiad z celebrytą ukaże się nakładem wydawnictwa Elipsa. Rozmowę z Majdanem przeprowadził dziennikarz, Marek Łuszczyna.


W maju na rynku książka o Radku Majdanie

W maju na rynku książka o Radku Majdanie


Majdan z Dodą jako para

W maju na rynku książka o Radku Majdanie

W maju na rynku książka o Radku Majdanie

W maju na rynku książka o Radku Majdanie

W maju na rynku książka o Radku Majdanie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!