W Tańcu z gwiazdami czuć ROMANS, tancerz odchodzi z show

przejdź do komentarzy

"Była dla mnie najbliższą partnerką, do tej pory nie przybliżyłem się do żadnej z nich tak bardzo..."

taniec z gwiazdami taniec z gwiazdami/© KAPiF
O tym, że Joanna Opozda wpadła w oko trenującemu ją Kamilowi Kuroczko, wiadomo było od pierwszego odcinka tej serii Tańca z gwiazdami. Tancerz wodził rozmarzonym wzrokiem za piękną aktorką, nie szczędził jej komplementów, wspierał i prowadził tak dobrze, jak umiał.

Zobacz: Magda Soszyńska z Tańca z gwiazdami w CKM! (FOTO)

Niestety, w ostatnim odcinku show para pożegnała się z programem. Joanna Opozda zamieściła na swoim Facebooku następującą wiadomość dla fanów:

Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie, słowa otuchy i każdego smsa. chce żebyście wiedzieli ze bardzo to doceniam :)) Dobrze sie bawiłam, chociaz bywało ciezko, miałam mało czasu na treningi i problemy ze zdrowiem, ale o tym sie nie mowi (...) Trzymam mocno kciuki za tych ktorzy zostali w programie ! , jedyne czego zaluje to tego ze nie zatańczę juz rumby... moze w finale ?? Sciskam serdecznie !!!😘 jestem wlasnie w pociagu do Wrocławia ;)) jade na plan @pierwszamilosc wiec nudzic sie nie bede ... Marze o wakacjach (pisownia oryginalna)


Z kolei Kuroczko podzielił się bardzo osobistymi odczuciami, po przeczytaniu których można się naprawdę zacząć zastanawiać, czy między nim a aktorką nie zaiskrzyłoby, gdyby mogli potrenować jeszcze kilka tygodni...

Zobacz: Lekcja flirtu, czyli triki, które przydadzą się, by uwieść faceta

Moi drodzy,
Parę ważnych dla mnie słów, krótko i na temat.
To była dla mnie najlepsza edycja.
To, że mogłem tańczyć z Asia to była dla mnie ogromna przyjemność, mimo że ten czas był dla mnie wyjątkowo trudny. Asia była dla mnie najbliższą partnerką, do tej pory nie przybliżyłem się do żadnej z nich tak bardzo. Moim głównym zadaniem poza nauczaniem tańca, było wspieranie z pozoru twardej i zimnej, a tak naprawdę przestraszonej, łagodnej i wspaniałej kobiety. Odwzajemniona wdzięczność i wsparcie z jej strony wykiełkowało sympatią, która siebie darzymy.


Najtrudniejszym elementem tej całej układanki były obowiązki Asi. Przez to, że jest aktorką, która w 100% poświęca się swojej pasji, miała ograniczony czas na odpoczynek, a i on kurczył się z każdym tygodniem. Potem coraz słabszy organizm dawał znać na sali treningowej, że jest jej bardzo ciężko, ale pomimo wszystko nie zostawiła Was przed ekranami PM i TZG. Z mojej strony cieszę się, że mogłem pokazać Wam, że Asia w miarę normalnych warunkach, (kiedy mogła się skupić tylko na treningach) udowodniła, że potrafi i pięknie zatańczyć i zagrać. Będę wspominał nasze Tango bardzo długo. - napisał tancerz.


Kuroczko poinformował też, że najprawdopodobniej Opozda była jego ostatnią gwiazdą, którą uczył tańczyć. Ze względu na obowiązki zawodowe tancerz nie wystąpi już raczej w kolejnej edycji show:

W związku z nadchodzącymi planami, muszę powiedzieć, że prawdopodobnie była to moja ostatnia edycja Tańca z Gwiazdami. Nie przeszło by mi to przez gardło na wizji, bo zbyt dużo dla mnie znaczą ludzie, którzy tam pracują…Ciężko mi nawet pomyśleć o tym, że za pół roku mogę nie być częścią tego wspaniałego show.


Zobacz też: Taniec z gwiazdami - czegoś TAKIEGO jeszcze nie było


Moi drodzy, Parę ważnych dla mnie słów, krótko i na temat. To była dla mnie najlepsza edycja. To, że mogłem tańczyć...

Opublikowany przez Kamil Kuroczko na 3 kwietnia 2016W Tańcu z gwiazdami czuć ROMANS, tancerz odchodzi z show

W Tańcu z gwiazdami czuć ROMANS, tancerz odchodzi z show

W Tańcu z gwiazdami czuć ROMANS, tancerz odchodzi z show

W Tańcu z gwiazdami czuć ROMANS, tancerz odchodzi z show

W Tańcu z gwiazdami czuć ROMANS, tancerz odchodzi z show

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!