Warnke i Dygant publikują plakat Kobiet Mafii. W Internecie zawrzało!

przejdź do komentarzy

O co cała afera?

kobiety mafii kobiety mafii/
Agnieszka Dygant i Kasia Warnke opublikowały na swoich prywatnych profilach na Instagramie oficjalny plakat Kobiety Mafii. To, że plakat jest praktycznie identyczny jak pozostałe plakaty do filmów Vegi, nie ulega wątpliwości. Jak widać film wzbudza dużo kontrowersji, nie tylko dlatego, że powstał w bardzo szybkim tempie, ale też dlatego, że na dużym ekranie w kółko jest ta sama obsada..

Kobiety mafii - Vega pokazał oficjalny zwiastun kinowy

Internauci już piszą jakie mają zdanie na temat filmu :

Drugi Botoks? serio?

To takie trochę żenujące we wszystkich tego typu filmach cały czas są ci sami aktorzy zamiast dać szanse nowemu pokoleniu.

Pani Kasiu, ja bardzo szanuje i mam więcej lat niż ten pan ze zdjęcia obok, ale czy Pani nie przeszkadza ta wtórność? Patrząc na te materiały promocyjne, zdaje sobie sprawę, ze te wszystkie filmy zaczynają trochę zlewać się w jedną całość, która tylko chce być kinem chwilowej, szokującej kontrowersji. Ja wiem, że film ma na siebie zarobić, i tak też ten pewnie zrobić, ale Pani Kasiu , czy trochę to Pani nie przeszkadza?

Szkoda kasy, obsada się przejadła

No przecież to wygląda identycznie jak Pitbull
- brzmią komentarze.

Jest pierwszy, reżyserski zwiastun "Kobiet mafii" Patryka Vegi! (VIDEO)

Jak widać fanom niezbyt podoba się nowy plakat i mają już dosyć w kółko tej samej obsady. Niektórym już się przejadła twórczość Vegi, my jednak czekamy na debiut Julki Wieniawy. Idziecie do kina?
#helloafrica #upsidedown #😉

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!