Wąż boa dusił Anję Rubik podczas sesji!

przejdź do komentarzy

"Nie mogłam oddychać, była akcja."

anja rubik anja rubik/Instagram
O tym, że praca w modelingu jest wymagająca przekonaliśmy się podczas emisji programu Top Model. Uczestnicy wielokrotnie zalewali się łzami. Szczególnie wymagające były sesje zdjęciowe.

Pamiętacie, jak jurorzy krytykowali Mateusza Magę? W ostatniej edycji show modele i modelki pozowali nago, z mięsem, na wysokościach. Dla Anji Rubik (31 l.) takie wyznania to chleb powszedni.

Modelka, która jest niczym kameleon i potrafi wcielić się w każdą rolę, opowiedziała ostatnio w rozmowie z tvn.pl o kulisach swojej pracy. Anja nie kryje, że bywa bardzo niebezpiecznie:Z wężami miałam parę sesji, było całkiem nieźle. Jeden boa był w złym humorze, albo wyczuł zapach szczurka, bo ja miałam szczurka. Boa są strasznie ciężkie, te boa wokół mnie owinęli kiedyś, a to jest paręnaście kilo, i trudno powiedzieć czy on zaczyna ściskać czy to jest jego waga. I ten jeden wąż był w gorszym humorze i zaczął bardziej ściskać i nie mogłam oddychać. Była akcja i musieli odplątać go na siłę. Jest niebezpiecznie np. w basenie, jak kabel od lampy wpada do wody, to można zostać porażonym prądem.


Brzmi przerażająco.

 


Wąż boa dusił Anję Rubik podczas sesji!

Wąż boa dusił Anję Rubik podczas sesji!

Wąż boa dusił Anję Rubik podczas sesji!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!