Weekendowe kino Kozaczka

przejdź do komentarzy

Zapraszamy na seans.

weekendowe kino kozaczka weekendowe kino kozaczka/kozaczek.iplex.pl
Mróz nie ustępuje, jeśli więc planujecie dzisiaj miłe popołudnie w ciepłym pokoju, może zainteresują Was nasze filmowe propozycje?

Na platformie kozaczek.iplex.pl znajdziecie mnóstwo filmów z różnych kategorii. Komedie, filmy obyczajowe, thrillery, seriale. Jest w czym wybierać i co oglądać.

My przygotowaliśmy krótką ściągawkę - z długiej listy propozycji wybraliśmy kilka, zobaczcie - popołudnie czy wieczór nie muszą być nudne.
1. Hellboy - Krew i Żelazo

Weekendowe kino Kozaczka

Weekendowe kino Kozaczka

Animowana ekranizacja jednego z najsłynniejszych komiksów ze stajni Dark Horse Comics, który łączy w sobie elementy SF, horroru i fantasy. Tytułowy bohater to demon wywołany z piekieł przez Rasputina podczas II Wojny Światowej, który miał posłużyć faszystom jako tajna broń i zagwarantować im zwycięstwo. Na szczęście szybko trafił w ręce Amerykanów i zaczął pracę w Biurze Badań Paranormalnych i Obrony, które rozwiązuje paranormalne fenomeny. Piekielny Chłopiec ma całe. Piekielny Chłopiec ma całe zastępy niesamowitych, podobnych sobie współpracowników, między innymi pół człowieka, pół rybę, duszę bez ciała, kobietę o zdolnościach pirokinetycznych itd. Druga, po "Hellboy Animated: Sword of Storms" część filmu, która oparta jest na podstawie krótkiej historii z albumu "Spętana trumna i inne opowieści" pt. "Wilki ze Świętego Augusta". Tym razem Hellboy przybywa do francuskiego miasteczka Griarat, aby dowiedzieć się kto lub co zabiło w ciągu jednej nocy 167 mieszkańców miasteczka...

OGLĄDAJCIE TUTAJ.2. Oficerowie - serial

Weekendowe kino Kozaczka

Weekendowe kino Kozaczka

W willi Bogdanowicza, dyrektora banku, ginie w tragicznych okolicznościach jego żona, popularna aktorka Laura. Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo na zlecenie i że faktycznym celem zleceniodawców jest sam Bogdanowicz, przyrodni brat Zenona Kalińskiego, jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, prezesa telewizji Max. Przerażony Bogdanowicz ucieka do Niemiec. Śledztwo prowadzi podinspektor Marek Sznajder. Bogdanowicz zgadza się powrócić do kraju, jeśli otrzyma status świadka koronnego i ochronę policyjną. Akcją sprowadzenia go do kraju kieruje Sznajder. Zabiera ze sobą podkomisarz Alicję, której obecności zażyczył sobie Bogdanowicz. Mimo zachowania wszelkich środków ostrożności i silnej policyjnej eskorty, dochodzi do tragedii...

OGLĄDAJCIE TUTAJ3. Last Exile - sezon 1

Weekendowe kino Kozaczka

Weekendowe kino Kozaczka

Świat Prestaire. Anatoure, państwo cierpiące z powodu suszy i skuta lodem kraina Deusis prowadzą nieustającą wojnę. Arbitrem ich wzajemnych potyczek jest Guildia, wysoko rozwinięta cywilizacja egzystująca w chmurach. Użycza ona państwom swoich technologii, by te mogły wznieść się w przestworza na swoich powietrznych okrętach.
15-letni Claus Valca oraz jego rówieśniczka Lavie Head pracują jako kurierzy dla Norkijskiego Związku Vanshipów. Oboje marzą o przekroczeniu niebezpiecznego Grand Streamu, gdzie w trakcie wykonywania misji zginęli ich ojcowie. Biorąc udział w wyścigu postanawiają pomóc konającemu pilotowi Ralphowi przejmując jego zadanie, polegające na dostarczeniu „ładunku”, dziewczynki imieniem Alvis, na owiany złą sławą okręt Silvana.
Na pokładzie nasi bohaterowie poznają: Alex’a Row’a- melancholijnego kapitana żyjącego widmem przeszłości, Sophie Forrester- dobroduszną pierwszą oficer oraz ambitną i równie wyniosłą dowódcę - Tatianę Wisle. Tak rozpoczyna się wielka przygoda młodych pilotów, która tylko z pozoru zapowiada się niewinnie, bowiem Guildia ma swoje własne plany odnośnie przyszłości tego świata…

OGLĄDAJCIE TUTAJ4. Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus

Weekendowe kino Kozaczka

Weekendowe kino Kozaczka

To mogłaby być trzecia część przygód Bridget Jones – gdyby Bridget wyszła za mąż... Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myśli większość z nas, w tym również Ariane (Marceau) i Hugo (Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu „lepiej”, postanawiają zamienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami… Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą budowlaną odnajdzie się w roli sprzedawcy damskiej biżuterii, który ma jednocześnie na głowie sprzątanie, pranie, gotowanie i wychowanie dzieci? Czy Ariane, która do tej pory była „seksowną żonką szefa” zdobędzie posłuch wśród męskiej załogi? I kto tak naprawdę jest z Marsa, a kto z Wenus?

OGLĄDAJCIE TUTAJ5. Mała Moskwa

Weekendowe kino Kozaczka

Weekendowe kino Kozaczka


Sierpień 1968 roku, pierwsze dni agresji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację. Jurij Swietłow, radziecki pilot wojskowy, tuż przed kolejnym lotem bojowym nad Pragą widzi na lotnisku swoją żonę, młodą i śliczną Wierę. Gdy w nocy wraca do bazy, jeszcze na płycie lotniska dowiaduje się, że Wiera nie żyje. Jak głosi oficjalna wersja, popełniła samobójstwo. Trzydzieści lat później Jura jest znowu w Polsce, w Legnicy. Spotyka się z córką. Rozmowa o przeszłości okaże się bolesna dla obu stron...

OGLĄDAJCIE TUTAJ6. Lektor

Weekendowe kino Kozaczka

Weekendowe kino Kozaczka


Oparty na bestsellerowej powieści o tym samym tytule „Lektor”, to hipnotyzująca historia pełnej tajemnic miłości, której akcja toczy się w targanych wojną i powojennych Niemczech. Hanna (Kate Winslet) udziela pomocy Michaelowi Bergowi (David Kross), który zasłabł na ulicy, wracając ze szkoły. W ten sposób krzyżują się losy młodego wrażliwego ucznia i pięknej, choć starszej od niego kobiety, którą jest zafascynowany od pierwszej chwili. To przypadkowe spotkanie staje się początkiem namiętnego romansu, zakończonego nagłym i tajemniczym zniknięciem kobiety. Mija osiem lat. Michael jest studentem prawa i śledzi procesy nazistowskich zbrodniarzy. W tych właśnie, jakże odmiennych, okolicznościach spotyka ponownie swoją dawną kochankę. Hanna oskarżona jest o popełnienie odrażających zbrodni...

OGLĄDAJCIE TUTAJ


7. Ono

Weekendowe kino Kozaczka

Weekendowe kino Kozaczka

22-letnia Ewa pracuje na stacji benzynowej, wiodąc nudne i monotonne życie. Kiedy przypadkiem zachodzi w ciążę, postanawia dokonać aborcji. Jednak informacja o tym, że już dwumiesięczny płód potrafi słyszeć odgłosy z zewnątrz, robi na niej ogromne wrażenie. Decyduje się urodzić dziecko, a zanim to nastąpi – odpowiednio przygotować je do pojawienia się na świecie. Zaczyna więc rozmawiać z mieszkańcem swego rosnącego brzucha, czytać mu, a nawet grać na pianinie.
Te opowieści pozwalają jej uporządkować własne sprawy i relacje z najbliższymi oraz spojrzeć na życie z innej perspektywy.

OGLĄDAJCIE TUTAJ

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!