Węgrowska i Felicjańska opowiadają jak straciły dziewictwo

przejdź do komentarzy

Ich mężczyźni byli w szoku. Dlaczego?

ilona felicjańska ilona felicjańska/© Kapif
Iwona Węgrowska i Ilona Felicjańska zrobią wszystko aby słuch o nich nie zaginął. A że obie nie wstydzą się mówić zarówno o seksie jak i swoim życiu intymnym, na kanale Viva Polska, w programie Ostre gadki Iwona i Ilona opowiedziały o swoich pierwszych zbliżeniach.

Co ciekawe zarówno chłopak jednej jak i drugiej był w szoku.

Dlaczego?

Facet Felicjańskiej przeżył szok i wielkie rozczarowanie bo myślał, że ta nie była dziewicą, a chłopak Węgrowskiej, że w ogóle doszło do inicjacji seksualnej.

Tak swój pierwszy raz opisała była Miss Polonia:

- Usłyszałam po pierwszym oddaniu się temu najważniejszemu mężczyźnie, że jest mu przykro, że nie powiedziałam mu, że nie jestem dziewicą. I to był taki szok, bo ja byłam. I wtedy zaczęłam interesować się jak to z tym dziewictwem jest i dowiedziałam się, że ta fizjonomia powoduje, że ta błona dziewicza u każdego jest inna.

Nieco więcej szczegółów zdradziła piosenkarka, która przypomnijmy, już jutro bierze ślub w Las Vegas (więcej tutaj: Iwona Węgrowska bierze ślub w Las Vegas!).

- Pamiętam swój pierwszy raz. Było to na chacie w domu u kumpli i to było po bardzo długim czasie. Pamiętam to jakby to było dzisiaj. Podeszliśmy do tego... mam mówić? Uciekłam. Po 2h. Mimo że robił wszystko by było super, fajnie, ale sam był w szoku, ja też, więc uciekłam. Powiedziałam mu że idę się przewietrzyć i uciekłam.

Szkoda, że żadna z nich nie pochwaliła się w jakim wieku odbył się ich pierwszy raz. To z pewnością byłoby o wiele ciekawsze. Jak myślcie, ile dziewczyny mogły mieć wówczas lat?


Węgrowska i Felicjańska opowiadają jak straciły dziewictwo

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!