Węgrowska w amerykańskim Playboyu?

przejdź do komentarzy

Jej poprawione usta i poprawione piersi spodobały się ponoć Hugh Hefnerowi.

iwona węgrowska iwona węgrowska/ © KAPiF
Iwona Węgrowska rękami i nogami wpycha się do polskiego show biznesu, ale - przyznać trzeba - pasuje do niego. Chętnie poprawia to i owo, mówi przy tym niekoniecznie najmądrzejsze rzeczy bardzo chętnie. Jak widać kwas dolany do napoju zadziałał nie tylko na struny głosowe.

W wywiadzie dla Wp TV chwali się, że podczas "wypoczynku na jachcie" w Stanach Zjednoczonych ktoś zrobił jej zdjęcia z ukrycia, które natychmiast trafiły do Hugh Hefnera:

- Dostałam propozycję amerykańskiego Playboya, to też zaszczyt, bo tylko jedna Polka miała tą sesję i teraz ja jak byłam w Stanach dostałam taką propozycję, bardzo się cieszę i zastanawiam nad tym - mówi podekscytowana. - Moi menedżerowie mówią, że już dosyć tego rozbierania, już miałaś dwie sesje!


- Ale dotarły zdjęcia do Hugh Hefnera, bardzo mu się spodobały, i chce zrobić tak że "Precz blondynki!", taką edycję z czarnymi dziewczynami i naprawdę mi to zaproponował, naprawdę, ja byłam w siódmym niebie. Ja myślę, że ja się zgodzę na to, bo to jednak zaszczyt na okładce wśród amerykańskich że tak powiem...


Przyznała się też do poprawienia ust.

- Trochę powiększyłam usta. Ja tego nie ukrywam, skoro jest różnica i dość widoczna - dodała.

- Piersi też poprawiłam, ale dawno i niedużo. Poprawiło mi to humor.


O ile wierzymy w szczerość wyznań odnośnie ciała, to jakoś trudno nam uwierzyć, że Węgrowska naprawdę ozdobi jedno z wydań amerykańskiego Playboya.
 






Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!