Wendzikowska chciała być jak Jolie na okładce Gali

przejdź do komentarzy

"To była taka najmocniejsza moja inspiracja."

anna wendzikowska anna wendzikowska/Gala
Dziś do kiosków trafia nowy numer Gali z Anną Wendzikowską, jej partnerem Patrykiem Ignaczakiem i ich córką Kornelią na okładce.

Zanim dowiedzieliśmy się o rodzinnej sesji, dziennikarka pokazała twarz córki na swoim profilu instagramowym. Napisała, że w związku z dużym zainteresowaniem jej dzieckiem ze strony obcych osób, ona i jej partner postanowili pokazać Kornelię "na swoich warunkach".

W niedzielę celebrytka opowiedziała w Dzień Dobry TVN o kulisach sesji. Przyznała, że inspirowała się sesją Angeliny Jolie i Brada Pitta, którą pokazał People po narodzinach bliźniąt.

- Piękna sesja Angeliny Jolie i Brada Pitta - taka naturalna i taka prosta, i to gdzieś była taka najmocniejsza moja inspiracja - powiedziała Wendzikowska. - Chciałam, żeby ta sesja była taka bardzo domowa, prosta, pozbawiono szczególnych udziwnień. Żebyśmy byli my, Kornelia i miłość - dodała.


Dziennikarka powiedziała także, że Kornelia jest pozytywnie nastawiona do świata i nie sprawia kłopotów:

- Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Kiedy zaczęła się uśmiechać, to była radość, że jest wreszcie kontakt z nią, że w zasadzie uśmiechała się bez przerwy. Wszystkie opowieści moich koleżanek, które zostały mamami przede mną tak mnie mocno nastraszyły, że ja się spodziewałam, że będzie naprawdę dużo gorzej, dużo ciężej. Ta rzeczywistość jest zdecydowanie mniej hardcorowa niż moje wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądało macierzyństwo - powiedziała Wendzikowska.


Celebrytka opowiedziała także, jak dzieli się obowiązkami z ojcem dziecka:

- W momencie, kiedy ja wyjeżdżam, kiedy pracuję, Patryk przejmuje opiekę, w momencie kiedy Patryk ma koncert albo wychodzi, ja się zajmuję, ale to jest tak, że każde z nas ma tych obowiązków cały pakiet. Patryk jest fantastycznym ojcem. Czuje to, wie, czego Kornelia potrzebuje instynktownie i nie mam takiego poczucia, że się w jakikolwiek sposób boję ją zostawić z nim - wyznała dziennikarka.
Wendzikowska chciała być jak Jolie na okładce Gali

Wendzikowska chciała być jak Jolie na okładce Gali

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!