Wendzikowska o Redmayne: Podczas wywiadu był ujmujący

przejdź do komentarzy

Czy on również podrywał polską dziennikarkę?

eddie redmayne eddie redmayne/© Fame/Flynet, KAPiF
Pamiętacie, jak jakiś czas temu Anna Wendzikowska chwaliła się, że Orlando Bloom posłał w jej stronę kilka komplementów? Ostatnio dziennikarka mogła porozmawiać z brytyjskim aktorem, Eddiem Redmayne, który w tym roku dostał Oscara za rolę Stephena Hawkinga w filmie Teoria wszystkiego.

Teraz o Eddiem będzie znowu głośno, a wszystko za sprawą jego nowego filmu, Dziewczyna z portretu, w którym wciela się w postać duńskiego malarza, Einara Wegenera. Einar w 1930 roku przeszedł pierwszą operację zmiany płci i stał się Lili Elbe. Coś czujemy, że za tę rólkę Eddie zgarnie kolejnego Oscara!

Poznałam go przy okazji premiery musicalu "Les Miserbles" w grudniu 2012 roku. Wtedy nikt się nim jeszcze nie interesował. Zagrał Mariusa - postać ważną, ale drugoplanową - wszyscy byli skupieni na gwiazdach Anne Hathaway, Hugh Jackamnie i Russelu Crowe. Ale na drugim planie już wtedy nieśmiało świeciła jego gwiazda. Pamiętam, że podczas wywiadu był ujmujący. Pięknie opowiadał, jak wzruszająca jest dla niego praca nad "Les Miserbles". Mówił z wielkim przejęciem. Szczerze. Od serca. To rzadkość. Aktorzy często mechanicznie powtarzają wyuczone do celów promocji formułki. U Eddiego były prawdziwe emocje - pisze Anna w swojej rubryce w magazynie Party.


Wybierzecie się na nowy film z Eddiem?


Wendzikowska o Redmayne: Podczas wywiadu był ujmujący

Wendzikowska o Redmayne: Podczas wywiadu był ujmujący

Wendzikowska o Redmayne: Podczas wywiadu był ujmujący

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!