Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

przejdź do komentarzy

O kogo chodzi?

anna wendzikowska anna wendzikowska/kapif, fame/flynet
Anna Wendzikowska ma w Party stałą kolumnę, w której przybliża rodakom obraz Hollywood. Kilka tygodni temu dziennikarka opowiadała o komplementach, którymi obdarzył ją były mąż Mirandy Kerr (31 l.), Orlando Bloom.

W najnowszym wydaniu tygodnika świeżo upieczona mama rozpływa się nad innym przystojniakiem. Mowa o mężczyźnie, którego magazyn People ochrzcił mianem "najseksowniejszego".

W mojej pracy spotykam się z największymi hollywoodzkim przystojniakami, obiektami westchnień milionów kobiet. Ale świat z filmów i okładek magazynów kolorowych czasem ma mało wspólnego z rzeczywistością. Bo niektórzy tak naprawdę wcale tacy przystojni nie są.


Ten jest niski, tamten gruby, trzeci stary, kolejnemu brak uroku. Ale jest przynajmniej jeden wyjątek. Facet, którego w roku 2014 magazyn "People" okrzyknął najseksowniejszym żyjącym mężczyzną i który na ten tytuł zasługuje. To Chris Hemsworth. (...) Ma prawie metr dziewięćdziesiąt, blond czuprynę i niebieskie oczy. Jest świetnie zbudowany, a jego osobowość dorównuje atrakcyjności fizycznej. Pierwszy raz spotkałam się z nim kilka lat temu na planie filmu "Wyścig". (...) Przez kolejne sześć miesięcy spotkaliśmy się jeszcze cztery razy przy okazji premier jego kolejnych filmów. Przystojny, utalentowany i jeszcze go tego pracowity. Musiał zrobić karierę. Czego o nim nie wiecie? Jest jednym z najsympatyczniejszych hollywoodzkich gwiazdorów. Ma klasę i ogromną kulturę osobistą. Sukces i sława nic w tej kwestii nie zmieniły. Dziennikarze go uwielbiają, bo wywiady z nim to czysta przyjemność. Jego przyjaciel z lat młodości był Polakiem. nauczył go kilku zdań w naszym języku. Najważniejszych. "Dzień dobry, jak się czujesz" oraz "Ty jesteś ładna" - pisze dziennikarka.


Ciekawe, czy partner Ani, Patryk Ignaczak, jest zazdrosny?

 


Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

Wendzikowska oczarowana hollywoodzkim aktorem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!