Weronika Książkiewicz miała GUZA!

przejdź do komentarzy

Mama aktorki zdradziła kulisy jej choroby.

weronika książkiewicz weronika książkiewicz/ instagram.com/weronikaksiazkiewicz/
W obszernym wywiadzie dla Gali aktorka Weronika Książkiewicz i jej mama opowiedziały o swojej przyjacielskiej relacji i niezwykłej więzi, która je łączy. Mama aktorki zdradziła magazynowi, że jej córka poważnie chorowała.

Wystrojone gwiazdy na finale Sephora Trends (ZDJĘCIA)

U Weroniki zdiagnozowano guza. O chorobie dowiedziała się podczas treningów do 9 edycji Tańca z Gwiazdami. Aktorka miała wystąpić w parze z Rafałem Maserakiem, jednak kontuzja zniszczyła jej plany:


- Weronika zaprosiła mnie na próby, które miała z Rafałem Maserakiem, bym podpowiedziała coś pod kątem choreografii. Próba przebiegała dobrze. W pewnym momencie zatrzymała się i powiedziała: "Mamo, mam taki problem już od jakiegoś czasu. Nie czuję tej łydki, jakby nie była moja". Od razu wiedziałam, że to coś złego, związanego z nerwem obwodowym. Na szczęście uczestnicy "Tańca z gwiazdami" mieli bardzo dobrą opiekę medyczną, lekarz, który zajmował się całą ekipą, szybko reagował. W ciągu dwóch-trzech dni Weronika została zdiagnozowana. Trafiliśmy do najlepszego specjalisty, doktora Baranowskiego, który był wtedy - jest nadal - ordynatorem na oddziale neurologii w szpitalu w Konstancinie. To on potwierdził, że to jest guz. Na szczęście okazało się, że niezłośliwy. To był nerwiak, który oplatał kręgosłup. Operacja była niezwykle niebezpieczna i skomplikowana - trwała około ośmiu godzin. Potem była długa rehabilitacja.

- zdradziła Beata Książkiewicz.

Na szczęście Weronika wróciła do zdrowia i może w pełni skupić się na wychowaniu swojego 8-letniego syna, Borysa. Twierdzi, że życiowe doświadczenia skłoniły ją do zmiany podejścia do macierzyństwa:


- Pracuję ostatnio nad naszą relacją, bo był taki moment, że trochę pozwoliłam mu wejść sobie na głowę. Nie widział już we mnie mamy, tylko kumpelę. Teraz staram się to zmienić


O Boziu! O matko! Przerażające! Fani komentują selfie Weroniki Książkiewicz

Aktorka chętnie dzieli się momentami z życia prywatnego na Instagramie. Wreszcie wygląda na szczęśliwą. Promienieje?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj