Wiadomo, kim jest zabójca dziennikarki i operatora

przejdź do komentarzy

I co go łączyło z zamordowanymi osobami.

vester lee flanagan vester lee flanagan/twitter.com/WDBJ7
Wiadomo już, kim jest mężczyzna, który w środę rano zastrzelił reporterkę lokalnej stacji TV i operatora, który nagrywał materiał, a także ranił rozmówczynię dziennikarki.

To Vester Lee Flanagan, były pracownik stacji, dla której pracowali zamordowani dziennikarze. Mężczyzna został zwolniony z pracy dwa lata temu. Odszedł w bardzo złej atmosferze - z budynku telewizji miała go wyprowadzać ochrona.

Byli współpracownicy Flanagana podkreślają, że mężczyzna, który w TV był reporterem, był zawsze konfliktowy i wybuchowy. Zdarzało mu się wszczynać kłótnie i obrażać innych. Flanagan oskarżał współpracowników o rasizm. Wszyscy pamiętają awanturę, jaką wszczął po tym, jak - rzekomo - jego jego szef nazwał go "małpą". Po tym wydarzeniu założył swemu zwierzchnikowi sprawę z sądzie.

Flanagan nagrał scenę, w czasie której strzelił do dziennikarzy. Zamieścił ją w internecie.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Początkowo pisano, że popełnił samobójstwo. Potem jednak sprostowano, że Flanagan jest w ciężkim stanie po próbie samobójczej, ale żyje. Ostatecznie na Twitterze stacji WDBJ7 pojawiła się informacja potwierdzona przez szeryfa, że zabójca nie żyje.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!