Widzowie zszokowani wyznaniem Grzegorza Wilka

przejdź do komentarzy

Wokalista z Jaka to melodia i Twoja twarz brzmi znajomo, przyznał się, że...

grzegorz wilk grzegorz wilk/© KAPiF
Grzegorz Wilk stał się bohaterem ostatnich dni. Wokalista, który występuje w programie Roberta Janowskiego Jaka to melodia, a ostatnio również w Twoja twarz brzmi znajomo, wyznał podczas odbierania nagrody za swój występ w show, że jest niedosłyszący.

- To najtrudniejsze, co muszę w życiu powiedzieć. Ja nie słyszę połowy tego, co do mnie mówicie. Też noszę na co dzień aparat słuchowy. Nie wstydźcie się tego! - powiedział wokalista.


Jego wyznanie sprawiło, że do skrzynki piosenkarza zaczęły masowo napływać listy od osób, które mają podobny problem. Wilk spotkał się też ze słowami wsparcia i gratulacjami:

Chciałem podziękować za przepiękne listy od osób, które przestają się bać, wstydzić, zakładają aparaty, które zauważyły, że przez niektóre przeszkody można przeskoczyć, a niektóre po prostu ominąć. Jak czytam te listy, to łzy mi się w oczach kręcą. Piękniejszych prezentów nie dostaje się na gwiazdkę... Dziękuję, to dla mnie znaczy tak wiele... i to cale moje śpiewanie nabiera sensu - napisał muzyk na Facebooku.pięknie nie pięknie, kwestia gustu :). Natomiast nie o tym chciałem...Chciałem podziękować za przepiękne listy od osób,...

Posted by Grzegorz Wilk on 29 marca 2015

Widzowie zszokowani wyznaniem Grzegorza Wilka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!