Wiecie, że gwiazdy mają przydział sekund na ściance?

przejdź do komentarzy

Michał Witkowski zdradził w "Ugotowanych", z jakimi nierównościami muszą zmierzyć się celebryci.

michał witkowski michał witkowski/TVN
Śledzicie w tym tygodniu Ugotowanych? Dzisiaj wyemitowana zostanie ostatnia części odcinka specjalnego z gwiazdami. Gwiazdami są: Flip Chajzer, Otylia Jędrzejczak, Michał Witkowski i Kasia Klich.

Czy gwiazdy potrafią gotować? Cóż, nie muszą. Za to powinny od czasu do czas albo regularnie bywać na salonach, czego Filip szczerze nie rozumie.

Skąd się bierze w człowieku taka potrzeba bywania i przebywania na tych ściankach, holach, żeby strzelili tę fotę - pytał Michała Filip - Bo ja nie rozumiem dlaczego. Sto razy bardziej wolałbym siedzieć przed telewizorem i pić piwo, niż być z tymi ludźmi i występować przed tymi ludźmi z aparatami.


Za to blogerka modowa idealnie wie, jak czerpać z show bizu pełnymi rękoma. Rozpoznawanie, bywanie to jest to czego Michał i jego prosiaczek potrzebują. Jest jednak małe "ale". Wiedzieliście, że zależnie do "rangi" gwiazdy mizdrzą się przed paparazzi określaną ilość sekund?

Najbardziej kręci mnie w tym świecie celebrytów, że jest ciągła walka o wyższą pozycję. Ludzie nie są równi w tym świecie. Jednak stoi na ściance 5 sekund, a druga 50, a na końcu wchodzi Doda i w ogóle stoi tam miesiąc - żalił się Michał.


Biedactwa?

Dzisiaj ostatni odcinek Ugtowanych i kolacja u Kasi. Będziecie oglądać?

 


Wiecie, że gwiazdy mają przydział sekund na ściance?

Wiecie, że gwiazdy mają przydział sekund na ściance?

Wiecie, że gwiazdy mają przydział sekund na ściance?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!