Wiemy coś WIĘCEJ na temat TRZECIEGO dziecka Kim Kardashian

przejdź do komentarzy

Szok!

kim kardashian kim kardashian/
Córeczka Kim Kardashian i Kanye Westa już ma cały jeden dzień. Dziewczynka urodziła się prawdopodobnie w San Diego, tam gdzie mieszka surogatka. Kim potwierdziła narodziny dziecka. Dziewczynka urodziła się zdrowa, a rodzeństwo jest już podekscytowane młodszą siostrzyczką.

Przesuń się KIM! Enrique Iglesias pokazał DZIECI! (Instagram)

Imię trzeciego dziecka jeszcze nie zostało potwierdzone, ale to jest już tylko kwestia czasu! Na pewno napiszemy o tym jaką decyzję podjęli rodzice ;) To co wiemy na pewno, to astrologiczny znak zodiaku dziewczynki. Jest nim Koziorożec i z tego powodu cała rodzina Kardashianów, bardzo się cieszy. Dlaczego?

Koziorożce stąpają mocna po ziemi, ale cały czas zorientowane są na cel. Szybko osiągają znaczącą pozycje i starają się osiągnąć w życiu jak najwięcej. Świetnie! W tej rodzinie to na pewno bardzo się przyda.

TRZECIE dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa JEST JUŻ NA ŚWIECIE!

Zodiakalne koziorożce są gotowe przyjąć na siebie ogromną odpowiedzialność, często nawet ponad swoje siły. To również dobrze wróży, bo dziewczynka od początku swojego życia będzie narażona na wiele niebezpieczeństw związanych z show biznesem. Kobieta koziorożec, jest chłodną profesjonalistką i kobietą biznesu – idealnie, na pewno w tworzeniu przyszłego biznesu pomoże, tak bardzo zżyta ze sobą, rodzina Kardashianów. Zapowiada się na to, że o dziewczynce często będziemy słyszeć!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!