TYLKO U NAS: Wiemy, dlaczego Natalia Kukulska i Anella spotkały się prywatnie

przejdź do komentarzy

Co z tego wyszło?

natalia kukulska natalia kukulska/© AKPA
Jakiś czas temu plotkarskie portale obiegły zdjęcia Anelli, polskiej Barbie, z Natalią Kukulską. Serwisy piszące o gwiazdach zastanawiały się, jaki jest cel spotkania wokalistki i celebrytki. Potem o sprawie ucichło, ani Anella, ani Natalia nie wspomniały szerzej o tym, po co się spotkały ani jakie były efekty ich rozmów.

Anella zarzeka się: zrobiłam tylko piersi i nos! (VIDEO)

Byliśmy ciekaw, co kryje się za tamtym spotkaniem. Czyżby Anella chciała spróbować swoich sił w muzyce? Zapytaliśmy więc menedżera polskiej Barbie, jej chłopaka Dudusia, o efekty rozmów obu pań.

Okazało się, że po pierwszym entuzjazmie niewiele zostało. Plany były, ale chyba nie dojdzie do ich realizacji. Duduś jest totalnie rozczarowany tym, jak chciano potraktować jego partnerkę.

- W trakcie rozmowy z panią Manager wyczułem że chodziło im tylko o to by na wizerunku Anelli skorzystać, propozycja która padła - występ w teledysku - pisze nam Duduś.


Potem rozwija temat:

- Managerka próbowała nam wmówić, ze to już wyższy poziom, że występ w teledysku z Natalią Kukulską to prestiż i niektórzy nawet to za darmo robią….. Odebrałem to tak, że chcą po prostu za marne grosze lub za darmo wykorzystać twarz i ciało Anneli do teledysku, który jeszcze w negatywny sposób opowiada o zmianach, operacjach - przedstawia swój punkt widzenia partner Anelli.


Duduś zarzuca managerce wokalistki hipokryzję:

- W dalszych negocjacjach potwierdziło się to o czym myślałem…. Na ofertę z mojej strony otrzymałem brzydką odpowiedź - odmówili. Brakło w ogóle propozycji wynagrodzenia - opowiada Duduś.


- Tym bardziej nie rozumiem próby włączenia mojej podopiecznej do teledysku, przecież wiadomo ze gdzie Polska Barbie tam zawsze głośno i zawsze jest medialnie - zauważa partner polskiej Barbie.


Anelli zaszkodziły OPERACJE! Ma poważne problemy ze zdrowiem (Instagram)

Manager Anelli kończy:

- Wiadomo że pieniądze to nie wszystko, że są ważniejsze rzeczy jak chociażby zdrowie i operacje lub drogie futra dla polskiej Barbie. Ale nie pozwolę, by ktoś wykorzystał jej wizerunek dla swoich celów i to praktycznie za darmo. Anella jest tak wspaniałą osobą, ze zaakceptowała występ w teledysku bo ma wielki dystans do siebie i lubi Natalię, dobrze widziałem, że dobrze z Natalią Kukulską się dogadywała, że jest chemia. Niestety współpracy po wymianie mojej korespondencji z managerem Natalii nie będzie.


- Szanujemy wszystkich artystów, i osoby które coś osiągnęły, ale niech Anellę też szanują szczególnie, jeśli chcą z nią współpracować... I przypominam, że nie my prosiliśmy o współpracę, lecz było na odwrót.


O komentarz poprosiliśmy też managerkę Natalii Kukulskiej. Monika Małyszek spotkanie sprzed kilkunastu dni uważa dziś za pomyłkę:

Anella bez filtrów i Photoshopa - można się zdziwić! (ZDJĘCIA)

Nasze kontakty z Anellą oraz Panem Dudusiem ograniczyły się do jednego spotkania, podczas którego, owszem, zaproponowałyśmy Anelli współpracę, ale szybko okazało się, że do tej współpracy nie dojdzie. Chciałyśmy aby Anella została jedną z bohaterek teledysku do utworu pt. „Rekonstrukcja” pochodzącego z najnowszej płyty Natalii Kukulskiej, „Halo tu Ziemia”. Nie jest prawdą, że współpraca miałaby być za darmo, ale warunki zaproponowane przez Pana Dudusia były nie do zaakceptowania. Szybko zrozumiałam, że nie dojdziemy z Panem Dudusiem do porozumienia ani w kwestiach finansowych ani - przede wszystkim - merytorycznych, więc po prostu zakończyłam rozmowy.

Nasze prywatne spotkanie, dziwnym trafem dokładnie sfotografowane przez fotoreporterów, traktuję jako pomyłkę. A Pan Duduś i jego punkt widzenia… urocze. Nie zrozumieliśmy się kompletnie
- pisze managerka Natalii Kukulskiej.


Trochę szkoda, że nie wyszło. Chętnie zobaczylibyśmy efekty współpracy Natalii i Anelli.


Wiemy, dlaczego Natalia Kukulska i Anella spotkały się prywatnie

Wiemy, dlaczego Natalia Kukulska i Anella spotkały się prywatnie

Wiemy, dlaczego Natalia Kukulska i Anella spotkały się prywatnie

Wiemy, dlaczego Natalia Kukulska i Anella spotkały się prywatnie

Wiemy, dlaczego Natalia Kukulska i Anella spotkały się prywatnie

Wiemy, dlaczego Natalia Kukulska i Anella spotkały się prywatnie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (40): sortuj