Wiemy, kim jest nowa dziewczyna Benedicta Cumberbatcha

przejdź do komentarzy

Zajęty!

benedict cumberbatch benedict cumberbatch/© PR Photos
Drogie fanki, Benedict Cumberbatch (38 l.) jest już, niestety, ponownie zajęty. Choć aktor nie dzielił się z publicznością swoim nowym związkiem, media wypatrzyły go w towarzystwie aktorki i reżyserki, Brytyjki Sophie Hunter. Coraz więcej tytułów prasowych potwierdza, że to właśnie ona jest nową miłością gwiazdora.

Hunter ma 36 lat. W 2004 roku zagrała razem z Reese Witherspoon z Targowisku próżności. W 2009 roku pojawiła się w thrillerze Burlesque Fairytales u boku Cumberbatch. Sceny z jej udziałem możecie zobaczyć poniżej (od 1,29 min.) Aktorka pojawia się głównie w produkcjach nagrywanych dla telewizji.

Choć aktor nie pisnął jeszcze słówka na temat związku, media już plotkują, że Sophie spełnia oczekiwania, jakie Benedict ma wobec kobiet. W 2012 roku siostra gwiazdora powiedziała, że aktor u pań ceni głównie inteligencję.

Ostatnim związkiem Cumberbatcha był ten zakończony w 2012 roku z projektantką mody, Anną Jones. Wcześniej aktor przez 10 lat był z aktorką i autorką scenariuszy, Olivią Poulet. Rozstali się w 2010 roku.


Wiemy, kim jest nowa dziewczyna Benedicta Cumberbatcha

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!