Wiemy, kto będzie druhną Meghan Markle na jej ślubie z księciem Harrym

przejdź do komentarzy

Najbardziej oczywisty miał być wybór Kate. A co zdecydowała Meghan?

meghan markle meghan markle/© TheImage Direct
Meghan Markle jest już ochrzczona i włączona do kościoła anglikańskiego. Zaproszenia są już gotowe, suknia ślubna z pewnością "się szyje". Czas na podjęcie decyzji, kto będzie świadkiem na ślubie.

Meghan Markle skrytykowana za tę FRYZURĘ

Plotkowano, że Meghan skłoni się ku wyborowi księżnej Kate. Jednak najnowsze plotki mówią, że Markle zdecydowała inaczej. Na swoją główną druhnę zaprosiła bliską przyjaciółkę, Jessicę Mulroney, która na stałe mieszka w Toronto.Panie poznały się i zaczęły współpracować podczas kręcenia serialu Suits. Jessica jest stylistką i zaufaną przyjaciółką Meghan.

Kiedy media dowiedziały się o związku Meghan i księcia Harry'ego, to właśnie w domu Jessici para znalazła schronienie przed paparazzi. Niedawno przyjaciółka Markle pojawiła się w Londynie. Pomagała Meghan w czasie przymiarek sukni ślubnej.

TAK będą wyglądać synek i córeczka Meghan i Harry'ego

Czy wybór stylistki zamiast Kate Middleton oznacza, że Meghan nie żyje blisko z żoną Williama? Podobno to nieprawda - obie panie bardzo się lubią, ale Meghan wzięła pod uwagę realia - Kate ma dwójkę dzieci i lada chwila urodzi trzecie. Bycie główną druhną z maleńkim dzieckiem mogłoby być dla niej kłopotliwe.


Wiemy, kto będzie druhną Meghan Markle na jej ślubie z księciem Harrym

Wiemy, kto będzie druhną Meghan Markle na jej ślubie z księciem Harrym

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (13): sortuj