Wiemy, kto zastąpi Kamila Durczoka!

przejdź do komentarzy

Poznajcie nowego naczelnego "Faktów".

kamil durczok kamil durczok/kapif
Od kiedy rozpętała się afera z Kamilem Durczokiem w roli szefa molestującego podwładne, cała polska zastanawiała się, kto zastąpi dziennikarza za jego sławnym i poplamionym, jak dzisiaj honor Durczoka, stole.

Mówiło się o Jolancie Pieńkowskiej czy Bartoszu Węglarczyku. dzisiaj Wirtualnemedia rozwiewają wątpliwości - na fotelu Durczoka w roli naczelnego redaktora Faktów zasiądzie Adam Pieczyński.

Pieczyński jest związany se stacją TVN od 2001 roku. Pracował już na stanowiskach dyrektora programowego TVN24, prezesa zarządu spółki TNV24, członka zarządu TVN. Był również korespondentem hiszpańskiego pisma El Pais. Prywatnie jest związany z Justyną Pochanke, którą jeszcze kilka dni temu wymieniało się w kontekście następcy Durczoka.

Wracając do byłego już szefa Faktów, stacja TVN wydała w zeszłym tygodniu oświadczenie zamykające jego sprawę:

TVN nie zamierza rozszerzać ani precyzować treści komunikatu. Wszystko, co mieliśmy do podania do wiadomości publicznej w tej sprawie, znalazło się w komunikacie - mowa o tym komunikacie - Komisja prowadziła swoje działania głównie poprzez rozmowy z 37 obecnymi i byłymi pracownikami i współpracownikami redakcji „Faktów TVN” i zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym. Komisja ustaliła, że trzy osoby zostały narażone na niepożądane zachowania. Jako zadośćuczynienie, TVN S.A. zaoferuje tym osobom kwoty do wysokości 6-krotności ich miesięcznego wynagrodzenia.


Co sądzicie o nowym naczelnym Faktów? Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu?


Wiemy, kto zastąpi Kamia Durczoka!

Wiemy, kto zastąpi Kamia Durczoka!

Wiemy, kto zastąpi Kamia Durczoka!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!