Wiktoria odpowiada po porażce w TzG: miotają mną emocję, zwłaszcza WIELKI ŻAL

przejdź do komentarzy

Grunt to przegrać z honorem ;)

wiktoria gąsiewska wiktoria gąsiewska/Instagram
Wiktoria Gąsiewska pożegnała się z Tańcem z Gwiazdami. Niestety ani ona ani jej chłopak Adam Zdrójkowski nie zgadzają się z werdyktem widzów. Ciężko jest im uwierzyć, że to właśnie ona odpadła w tym odcinku. Po wzruszającym wpisie Adama na Instagramie, przyszedł czas na podziękowania od Wiktorii:

Zdrójkowski rozpacza po odpadnięciu Gąsiewskiej z TzG: Mój misio!


Wciąż nie dociera do mnie fakt, że nasza przygoda się skończyła. Od wczoraj miotają mną różne emocje, a zwłaszcza wielki żal. Przede wszystkim chciałam podziękować Oskarowi za tych kilka tygodni spędzonych na sali, nie mogłam trafić na lepszego tancerza. Dzięki twojemu podejściu złapałam tanecznego bakcyla Nie ukrywam, że byliśmy mega zaskoczeni wczorajszym werdyktem, ale „nic nie może przecież wiecznie trwać”. Wszystkim bardzo dziękuje za ogromne wsparcie! Wracam do swoich zawodowych obowiązków i mimo wszystko jestem z Nas bardzo dumna. P. S. Jeszcze nie raz wspólnie zatańczymy (rumbę)
- napisała.Krytyka i porażka boli, zwłaszcza tak młode osoby. O czym mogliśmy się przekonać widząć łzy smutku uczestniczki programu.
Wciąż nie dociera do mnie fakt, że nasza przygoda się skończyła. Od wczoraj miotają mną różne emocje, a zwłaszcza wielki żal. Przede wszystkim chciałam podziękować @oskardziedzic95 za tych kilka tygodni spędzonych na sali, nie mogłam trafić na lepszego tancerza. Dzięki twojemu podejściu złapałam tanecznego bakcyla🔥❤️Nie ukrywam, że byliśmy mega zaskoczeni wczorajszym werdyktem, ale „nic nie może przecież wiecznie trwać”. Wszystkim bardzo dziękuje za ogromne wsparcie! ❤️Wracam do swoich zawodowych obowiązków i mimo wszystko jestem z Nas bardzo dumna. P. S. Jeszcze nie raz wspólnie zatańczymy (rumbę) 😙🔥💃🏼 #dancingwiththestars #tanieczgwiazdami #paranumer8

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (18): sortuj