Wi¶niewska chce ¶piewać z Łobaszewsk±

przejdĽ do komentarzy

Ania Wi¶niewska ma pomysł na duet.

anna wi¶niewska anna wi¶niewska/© KAPiF
Jeszcze nie zaczęła prac nad solow± płyt±, ale już wie z kim chciałaby stworzyć duet. Ania Wi¶niewska na swoim blogu dzieli się swoj± wizj±. Podobno już jest umówiona na spotkanie z Grażyn± Łobaszewsk±.

Jak pisze żona lidera Ich Troje (pisownia oryginalna): Najmocniej jednak trzymam kciuki za pewne spotkanie. Proszę państwa, dwa słowa

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA
Uwielbiam j± od momentu kiedy zaczęłam ¶wiadomie ¶piewać i poszukiwać muzycznie. Kupiłam dawno dawno płytę, jeszcze czarn±, z jej piosenkami. To o czym ¶piewała i to jak ¶piewała zainspiorowało mnie do tego jak i o czym ja chce ¶piewać.

Kiedy w 1996 roku wygrywałam roczn± edycje "Szansy na sukces" w ramach nagrody chciałam za¶piewać na festiwalu opolskim Debiuty wła¶nie jej piosenkę. Ponieważ było już póĽno, a jedna z debiutantek juz ¶piewała piosenkę Garażyny Łobaszewskiej pozostałm przy, szczę¶liwej sk±din±d dla mnie piosence, "Pamiętasz była jesień". Osob±, która w niesamowity sposób wykonała "Gdyby¶", była Magda Fr±czewska. Do tej pory zastanawia mnie dlaczego wówczas nie została zauważona.

Ostatni występ Grażyny Łobaszewskiej w Sopocie w duecie z Ani± D±browsk± tylko udowodnił, że mamy do czynienia z niezwykł± postaci±. Pojawiła się , póki co, mała szansa na współpracę. Być może ta płyta stanie się takim pretekstem.

... oj czuję ten dreszczyk kiedy spełnia się marzenie ...


Jak widać pani Wi¶niewska wie z kim, wie co chce ¶piewać. Pora poczekać na promocję z rozmachem, któr± z pewno¶ci± zorganizuje jej małżonek. A jeszcze niedawno Michał Wi¶niewski zarzekał się, że żadnej swojej żonie płyty nie wyda.

Dla Was występ, który tak zachwycił piosenkarkę.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!