Wiśniewska chce śpiewać z Łobaszewską

przejdź do komentarzy

Ania Wiśniewska ma pomysł na duet.

anna wiśniewska anna wiśniewska/Š KAPiF
Jeszcze nie zaczęła prac nad solową płytą, ale już wie z kim chciałaby stworzyć duet. Ania Wiśniewska na swoim blogu dzieli się swoją wizją. Podobno już jest umówiona na spotkanie z Grażyną Łobaszewską.

Jak pisze żona lidera Ich Troje (pisownia oryginalna): Najmocniej jednak trzymam kciuki za pewne spotkanie. Proszę państwa, dwa słowa

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA
Uwielbiam ją od momentu kiedy zaczęłam świadomie śpiewać i poszukiwać muzycznie. Kupiłam dawno dawno płytę, jeszcze czarną, z jej piosenkami. To o czym śpiewała i to jak śpiewała zainspiorowało mnie do tego jak i o czym ja chce śpiewać.

Kiedy w 1996 roku wygrywałam roczną edycje "Szansy na sukces" w ramach nagrody chciałam zaśpiewać na festiwalu opolskim Debiuty właśnie jej piosenkę. Ponieważ było już późno, a jedna z debiutantek juz śpiewała piosenkę Garażyny Łobaszewskiej pozostałm przy, szczęśliwej skądinąd dla mnie piosence, "Pamiętasz była jesień". Osobą, która w niesamowity sposób wykonała "Gdybyś", była Magda Frączewska. Do tej pory zastanawia mnie dlaczego wówczas nie została zauważona.

Ostatni występ Grażyny Łobaszewskiej w Sopocie w duecie z Anią Dąbrowską tylko udowodnił, że mamy do czynienia z niezwykłą postacią. Pojawiła się , póki co, mała szansa na współpracę. Być może ta płyta stanie się takim pretekstem.

... oj czuję ten dreszczyk kiedy spełnia się marzenie ...


Jak widać pani Wiśniewska wie z kim, wie co chce śpiewać. Pora poczekać na promocję z rozmachem, którą z pewnością zorganizuje jej małżonek. A jeszcze niedawno Michał Wiśniewski zarzekał się, że żadnej swojej żonie płyty nie wyda.

Dla Was występ, który tak zachwycił piosenkarkę.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!