Wiśniewski będzie doradzał Isis Gee

przejdź do komentarzy

"Mam nadzieję przekazać jej właściwe sugestie odnośnie Eurowizji."

michał wiśniewski michał wiśniewski/ © KAPiF
W swoim najnowszym wpisie na oficjalnym blogu Michał Wiśniewski robi z siebie guru. No, prawie. Wokalista jest przekonany, że wie, co zrobić, by zdobyć serca publiczności na całym świecie.

Spotykam się z Isis i mam nadzieję przekazać jej właściwe sugestie apropos Eurowizji - czytamy. - Trzymajmy za nią kciuki i sprężmy się aby Polska osiągnęła przynajmniej wynik Ich Troje a najlepiej Edyty Górniak. Angażuję się totalnie i mam nadzieję, że jej się uda.

Wiśniewski wciąż monitoruje sytuację Piotra Rubika i jego byłej menadżerki, Katarzyny Kanclerz:

KATHERINA KANZLER zbłaźniła się listem otwartym do Piotra. Generalnie pokazała dupę. I to gołą. Wszystkie kurki się zakręcają. Z czego ta biedna będzie żyła. Leszcza, którego złapała - nie wydoiła dostatecznie gdyż nie dał się nabrać i wykrył jej przekręty. oby rodzina stała za nim !

Próbowała zablokować wyjazd ekipy do USA ale WOW ... była za cienka ... jak ja się cieszę ... nie dał się zastraszyć ... pofrunął :-)

Piotrze, jak w ostatniej naszej rozmowie ... WSZYSTKIEGO CO NAJ ! Nie daj sobie odebrać szczęścia chwili ! Oby trwała jak najdłużej. Spójrz na PRINCE'a ... nie dał się. Umowa i Pieniądze to nie wszystko...


Jak widać Wiśniewski podchodzi do sprawy bardzo emocjonalnie, ale teksty o "pokazywaniu du*y" mógłby sobie darować. Nie zawsze chcemy widzieć to, co widzą oczy wyobraźni, choćby mimochodem.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!