Wiśniewski i Mandaryna

przejdź do komentarzy

Między nimi już chyba coraz lepiej

michał wiśniewski michał wiśniewski/ © KAPiF
Czytając najnowszą notkę na blogu Michała możemy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Co sądzi o ostatnich doniesieniach na temat Mandaryny, jak wychowuje własne dzieci i że gdyby nie był pomarańczowy to z całą pewnością byłby siwy. Oto oryginalna pisownia:

czyżby zakończył się konflikt pomiędzy mną a martą ? takie ścierki jak rewia tylko podsycają sytuację. choć i w niej tych kłamstw coraz mniej. choćby przyznanie się po tak dlugim czasie i zaprzeczaniu do związku ze swoim byłym menadżerem. wprawdzie takie rzeczy jak zdrada czy wyimaginowane mieszkanie w warszawie jeszcze pozostają ale to już tylko ułamek tej nagonki i kłamstwa, które były. jak będzie ? kto wie ... zaczynamy rozmawiać normalnie, przynajmniej próbujemy. rodzice muszą ze sobą rozmawiać. widać, że nasze dzieci są coraz sprytniejsze i starają się wykorzystywać sytuację, w której się znalazły. "mama mi na to pozwala, dziadek mi na to pozwala" ... chcąc wyciągnąć jak najwięcej od ojca typu: a u mamy to mogę chodzić spać kiedy chcę albo nie jestem głodna więc nie będę jadła. itp. itd.


Na temat wychowywania dzieciaków:

ja jestem jednak twardy jak głaz i choć chciałbym im oddać niebo to ich wszelkie próby szantażu ojca - spełzy na niczym. i choć czasem ze łzami w oczach - buduję autorytet poprzez twarde reguły i zasady - dla 4 i 5-latków to wiem, że przyniesie jak - to zwykle przynosi z czasem efekty.

O dzieciakach:

xavier jest jest bardzo mądry, odważny i posłuszny. ma w sobie tyle energii, że jeżeli kiedyś uda mi się zrzucić te 10 kilo to tylko dzieki zabawą z nim. jest generalnie wszędzie. narzuca tempo, któremu trudno mi sprostać. ponadto radzi sobie z komputerem, potrafi liczyć i czytać cyfry. dobry początek. tata kupił tablicę i będziemy próbowali uczyć się czytać ... spiderman'a. :-)...

...

no właśnie ... poszliśmy do kina w sobotę. kto to qrcze wymyślił aby zrobić film b/o dla dzieci, które nie umieją czytać - z napisami. pół kina szepczących dzieciom dialogi - rodziców. zajefajnie. xavier już po 20 minutach chciał opuścić seans. wiadać było, że bardziej zależy mu na tym aby cokolwiek robić wspólnie z tatą niż obejrzeć swojego ukochanego bohatera. przebłyski zainteresowania filmem objawiały się tylko w scenach akcji pomiędzy żelkami a popcornem i ciągłym pytaniem: tato ? kiedy pójdziemy. obok siedziała ze swoim tatą dziewczynka, która od pół roku czekała na ten film a powtarzała dokładnie to samo co xavcio. mieliśmy ubaw :-)...

...xavier tuli się we mnie mówiąc: tato chcę być z tobą dużo ... jest balsamem na moje serce.

gdybym nie był pomarańczowy to byłbym siwy :-)

taki stres ... z jednej strony pabianice z drugiej chmara komarów.


Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Znajdziecie tam również trochę prywatnych fotek Wiśniewskich.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!