Wiśniewski jest bankrutem! Przehulał MILIONY!

przejdź do komentarzy

"Jestem w trakcie upadłości." - przyznał.

michał wiśniewski michał wiśniewski/
Michał Wiśniewski przez lata uzbierał ogromny majątek. Setki koncertów, płyty, własne show w telewizji. W czasach świetności był jedną z najlepiej zarabiających gwiazd polskiego show-biznesu. Dziś przyznaje, że stracił wszystko.

Matka Wiśniewskiego w wywiadzie: siedem razy się trułam!

W rozmowie z portalem Weszło.com zdradził, że przehulał 35 milionów złotych:


- Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. [..] Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii.

- chwalił się.

Michał postanowił zacząć od nowa i... ogłosił upadłość:


- Ja mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce.

- mędrkował podczas rozmowy.

Michał uwielbiał wystawne życie. W czasach, gdy Ich Troje święciło triumfy, Michał wpadł w uzależnienie od hazardu, seksu z mężczyznami i kupowania drogich samochodów:


- Dopiero w momencie, kiedy rzeczywiście nie było na chleb, wtedy zacząłem szanować pieniądze. One generalnie nie są ważne, ale to jak w tym przysłowiu: "pieniądze szczęścia nie dają, ale wszystko bez pieniędzy to..."

- dodał przejęty.

Michał Wiśniewski zbiera pieniądze na nową płytę

Dziś wokalista próbuje od nowa zbudować swój świat. Pogodził się z matką i zorganizował internetową zbiórkę na długo wyczekiwaną płytę. Jego fani dali mu kolejną szansę.

Uważacie, że tym razem jej nie zmarnuje?Wiśniewski jest bankrutem! Przehulał MILIONY!

Wiśniewski jest bankrutem! Przehulał MILIONY!

Wiśniewski jest bankrutem! Przehulał MILIONY!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj