Wiśniewski: Kanclerz knuje na Rubika

przejdź do komentarzy

Będzie wojna na oczach wszystkich.

michał wiśniewski michał wiśniewski/© KAPiF
Michał Wiśniewski jak obiecuje, to dużo. Jak wylewa pomyje, to w wiadrze się nie mieszczą.

Ostatni wpis na swoim blogu poświęcił wojnie z dawną menadżerką, Katarzyną Kanclerz (pisownia oryginalna):


KRZYSZTOF OWCZAREK /zapewne zda relację z rozprawy w wawie/, ostatni przydupas KATARZYNY KANCLERZ i kumpel do picia siedzi z pewnością teraz w jej "posiadłości :-)" w jakiejś dziurze pod Warszawą i knują ... tym razem na Piotra Rubika - bo to on właśnie stał się wrogiem numer 1. Niedawny bywalec basenów w Komorowie - i zapewne "położnik" KK, smarzy artykuły dla prasy brukowej czyli pierdzi w komputer to co rozwiązły po wódce lub whiskey - język kk wysupła ... wow ! i tak siedzą ... i knują :-)

i nie wiedzą nawet w jakiej są dupie ... już nawet nie zdają sobie sprawy, że o ile "niby" wariat wiśniewski może zostać zaatakowany dla zasady to piotr rubik jest gościem nie byle skąd i choć wielu może mu na złość wiele zarzucić - to jest postacią, której talentu na podstawie faktów - odebrać nie można.

i jeszcze jeden i jeszcze raz ... i tak siedzą ... i z pewnością napiszą, że rubik już raz wyciulał agencję duo a teraz katarzynę, która jako jedyna dziewica orleańska była by w stanie zapewnić mu międzynarodowy sukces i sławę - ale on jednym ruchem ... to zaprzepaścił. Katarzyno Wielka - zaciska się pętelka :-)

Manipulacja mediami oraz odcięcie kurków z dochodami wpłynie zdecydowanie na twoje życie. O ile twoi reprezentanci czytaj mecenat może robić kasę na tym, że będą znani bo procesują się z michałem wiśniewskim i piotrem rubikiem - tym samym będą pracowali bez wynagrodzenia, lub za pieniądze piotra rubika /ukradłaś już wystarczająco/ - to jestem o tym przekonany, że piotr zakręci kurek z gotówką :-) ubezwłasnowolnić nikogo nie można ! nawet tak łatwowiernego piotra rubika.

przejrzał na oczy i chwała mu za to !

30 kwietnia 2008 mamy naszą rozprawę KK. Chciałaś aby była jawna - będzie. Będzie TV. To jest twój show. Powodzenia !


Zapowiada się medialna walka na noże. Obserwujmy, może być ciekawie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!