Wiśniewski "lepszym tatą"

przejdź do komentarzy

Martwi się o przyszłość dzieci.

michał wiśniewski michał wiśniewski/ © KAPiF


Jakiś czas temu pojawiły się komentarze, że Michał Wiśniewski nie zajmuje się swoimi dziećmi z Mandaryna. Najnowsza notka na blogu udowadnia, że jest inaczej.

Michał opowiada tam o swoich zmartwieniach, jeśli chodzi o przyszłość dzieci. Dba jednak, żeby zapewniać im inne rozrywki niż mama, która z okazji 5 urodzin kupiła synowi Play Station (pisownia oryginalna):

od mamy dostał psp, co z pewnego punktu widzenia średnio mi się podobało ale ponieważ większość czasu przebywa z synem kk /9 lat/, który owe psp posiada - nie chce być gorszym. dylemat trwał krótko - synku u taty z psp nici. baw się - inaczej :-) basen, piłka, czytanie. tym samym może nie stanę się najkochańczym ojcem na świecie ale z pewnością - lepszym. nie musiałem też z nim walczyć. to bardzo mądry chłopiec z mojego synka. królik bystrzak zastąpił na czas pobytu u mnie psp. może nie był aż tak wciągający - ale xavier rozpracował bystrzaka dla zerówkowiczów w 2 godziny i tyle po bystrzaku.

Tata martwi się także o to, jak dzieci poradzą sobie w niemieckim przedszkolu.

fabienne łapie niemiecki szybciej niż xavier. w końcu dziewczyna. wbrew zasadzie: nie mów przy dziecku po niemiecku - ja mówię. w końcu idą do niemieckiego przedszkola od września. powtarzają słówka bez polskiego akcentu więc w razie czego mamy następców hansa klossa - choć nie uważam aby w dzisiejszych czasach było to konieczne. nawet mała eti - choć jej pierwszym słowem było ma-ma to już drugim pa-pa. :-) rodzeństwo się dogada !

jestem tak pełen obaw tego jak xavier poradzi sobie w zerówce i to niemieckojęzycznej... w razie czego może pójść raz jeszcze do zerówki. mój chrześniak - benedikt - aż dziw bierze jak to przewidzieli rodzice kilka lat temu :-) - poszedł do pierwszej klasy w wieku 6 lat. niestety aby nie wylądować na trójach i czwórkach jego rodzice zdecydowali aby powtarzał tę klasę. odważny ruch. ale i rozsądny. lepiej powtórzyć 1 klasę niż 4 lub szóstą - wciąż goniąc równieśników.


Wiśniewski zwraca także uwagę, na fragment programu Szymona Majewskiego, który na wizji się nie pojawił.

i na sam koniec: sorki, nie weszło to do programu szymona - ponieważ pewnie jego również w jakiś tam sposób obnażyło :-) trzymajcie się

I podał link do tego fragmentu, który możecie zobaczyć na stronach Onetu tutaj - czyli co robi Michał, gdy jest samotny.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!