Wiśniewski o Katarzynie Kanclerz i starciu z policjantem

przejdź do komentarzy

"Nasraj, a sam zostaniesz obsrany!"

michał wiśniewski michał wiśniewski/© KAPiF
Ostatnio głośno jest o domniemanym końcu kariery muzycznej Mandaryny. Wszystkiemu winna ma być Katarzyna Kanclerz.

Michał Wiśniewski widocznie nadal tak myśli, ale mimo wszystko oferuje byłej żonie "pomoc".

nie pytajcie o KK w swoich mailach - wszystko będzie już wiadomo niedługo - samo z siebie. sądu nie będzie, prokuratury nie będzie - pani kasia kanclerz wywala wszystkich ... albo ją wywalają .... zaczynają się sprawdzać moje przewidzenia ... marta odejdzie sama - kanclerz jej jej nie uwzględnia ... marta ja ci pomogę ! zawsze ! obiecane - dotrzymane będzie ! - napisał na blogu (pisownia oryginalna).

Jednak najdłuższa część ostatniej notki poświęcona jest starciu z policjantem, którego poucza teraz Wiśniewski. A wszystko dlatego, że... pies zjadł mu tablicę rejestracyjną.

rudi /mój pies/ zjadł moją tablicę rejestracyjną ... wszamał ją w całości ... zostawił kawałek blachy i pozostawione plastiki :-) (...)

musieliśmy jednak pojechać na koncert a ula /fajna dziewczyna - zastąpiła bartka p./ zapomniała zabrać tablicy rejestracyjnej, więc z przodu jej nie mieliśmy. zatrzymała nas police ... i tu się qwa zaczęło !

gościu, który nas zatrzymał był w porządku. zajebisty faciu, który - choć młody - rozumiał sytuację ale miał kolegę, który chciał najwyraźniej mw pokazać oligarchistyczne podejście do klienta, który definitywnie zawinił. zawinił ? tak ... nie miał tablicy rejestracyjnej z przodu. pomyślał jednak, że warto zgnoić gościa miast go pouczać - i to nie ważne czy lubi zespół czy go nie nienawidzi /podobno chcieliśmy się uchronić przed radarami wykręcając tablicę/ - chodzi bardziej o normalność ...

pewnie nie raz brał w łapę od przypadkowych klientów i nie brzydził się łapówkami - co w przypadku pensji oraz statusu przede wszystkim policjantów uważam za nader obliczalne - to jednak to, wydało mi się nazbyt osobiste.

nie będę przytaczać, że wżeniłem się w policyjną rodzinę. że moja żona twierdzi, że: tata - glina, mama - glina, dziecko - błoto. jest zajebistą kobietą. ponad zajebistą. jest zawsze i wszędzie. we własne gniazdo się nie sra. moja żona jest boska !

zostaliśmy zmieszani z błotem przez tego pana. wszystko co przeczytaliście do tej pory nie zostało powiedziane. ale porównywanie nas do rosjan, którzy są brudni i nieczyści było przgięciem zarówno do nich jak do nas. on chciał nas zrównać z gównem i w pewnym sensie mu się to udało. kiedy zaczęliśmy nagrywać - po kilku odmowach - podał swoje nazwisko i numer.

zapewne zostanie w policji i będzie czyhał na ekipę wiśniewskiego - ale chciałbym mu powiedzieć - jesteś częścią rodziny ... nasraj a sam zostaniesz obsrany !

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!