Wiśniewski o seksie w ciąży

przejdź do komentarzy

Postanowił pisać o swoim życiu intymnym.

michał wiśniewski michał wiśniewski/ © KAPiF


Jeszcze ostatnio na blogu Michała Wiśniewskiego czytaliśmy, że jego żona Ania czuje się "jak zdechły pies" i "jest non-stop żygańsko" (pisownia oryginalna).

Ale z drugiej strony teraz postanowił wyjawić, że mimo wszystko ma ochotę na seks. I zamieścił w związku z tym porady ze strony o seksie, dodając do tego swoje krótkie komentarze.

nie ma to jak miłość w ciąży. wow ! - tak mi się przynajmniej wydaje, ale zasięgnąłem porady specjalistów:

jeden z portali donosi:

Współżycie w czasie prawidłowo przebiegającej ciąży jest na ogół bezpieczne, a także korzystne z uwagi na utrzymanie więzi z partnerem. Seks w ciąży może być doskonałą formą "ćwiczeń fizycznych". Dziecku, które schowane jest w worku owodniowym wewnątrz macicy, podczas stosunku nie dzieje się nic złego, nawet bardzo głęboka penetracja członka w pochwie nie stwarza zagrożeń dla płodu.

-

dzięki Bogu !

-

Wiele kobiet odczuwa podczas ciąży większe potrzeby seksualne, co jest spowodowane przestrojeniem hormonalnym, m.in. znacznym zwiększeniem poziomu estrogenów w ustroju. Seks sprawia im czasem większą satysfakcję niż dotychczas, co również daje się wytłumaczyć działaniem hormonów w ciąży, które uwrażliwiają ciało na dotyk. Reakcje seksualne wzmaga również fakt, że dopływ krwi w okolice narządów płciowych jest podczas ciąży zwiększony.

-

yes, yes, yes ! i to się czuję ... zgadzam się !!!

-

Dla niektórych mężczyzn nie ma nic bardziej seksownego niż partnerka, która nosi w łonie jego dziecko. U innych fakt ciąży powoduje dużą rezerwę w erotyce. W wielu przypadkach mężczyźni obawiają się, że mogą zrobić kobiecie lub dziecku krzywdę, warto im wytłumaczyć, że ten lęk nie ma uzasadnienia.

-

tak jest właśnie z anią ! szczególnie po dwóch dniach postowania ...

-

W ekstremalnych sytuacjach można znaleźć pomoc w gabinecie lekarza ginekologa, który opiekuje się zdrowiem ciężarnej kobiety lub seksuologa, jeżeli problem jest bardzo skomplikowany.

-

EEEEEEEEEEHHHHHHHHH ??? dziękuję ... nie skorzystam/y/ ... a co on niby miałby robić ? :-)

-

wygodne pozycje w ciąży:

-

o pozycjach damy już sobie spokój ... znamy na pamięć :-)


Ponadto ma zmartwienie ze "zwariowanym synem sąsiada", a jego jego córka zaczęła już mówić "tata".

syn sąsiada chyba zwariował. przynajmniej odwala niemałe harce. kupił sobie wiatrówkę lub strzelbę ... i non stop strzela. działa to wkurzająco zarówno na kobitkę w ciąży jak i na małą eti, która zaczęła mówić TATA !!! salwy są nieregularne. należy przypuszczać, że są wynikową stanu świadomości. oby to się dobrze skończyło :-)

Czy pisanie o sprawach intymnych na blogu, gdy jest się osobą publiczną, jest na miejscu? Każdy na pewno ma na ten temat swoje zdanie. A może umieszczenie takich zwierzeń ma odpowiednio wpłynąć na czytelników? Takie komentarze pojawiły się przynajmniej na blogu Michała.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!