Wi¶niewski obrzuca błotem Kozyrę i Korwin-Piotrowsk±

przejdĽ do komentarzy

Poczuł się arbitrem w przytykach na linii Wojewódzki - Rusin.

michał wi¶niewski michał wi¶niewski/KAPIF
Przepychanki słowne między King± Rusin a Kub± Wojewódzkim rozwijaj± się w najlepsze. Tymczasem ¶wiatek show-biznesu nie pozostaje wobec nich obojętny.

Najpierw Karolina Korwin-Piotrowska i Robert Kozyra postanowili stan±ć po stronie Rusin, następnie swoj± opinię postanowił przekazać ¶wiatu Michał Wi¶niewski. I zrobiło się ostro.

Przypomnijmy. Po kolejnych k±¶liwych uwagach Wojewódzkiego, Kinga Rusin napisała na blogu, że jest on aroganckim bucem, który para się przede wszystkim poniżaniem innych, wyrywaniem dwudziestoletnich panien i wypożyczaniem kolejnej wypasionej fury.

Karolina Korwin-Piotrowska i Robert Kozyra jej przyklasnęli. Michał Wi¶niewski postanowił jednak opowiedzieć się po stronie Kuby.

- Chamem się jest, pajacem się bywa. Tak jak nie dociera do mnie humor Kuby Wojewódzkiego, który cał± swoj± karierę (a pamiętam j± prawie od pocz±tku) budował na pajacowaniu - tak o Korwin-Piotrowskiej i Robercie Kozyrze mogę bez żadnych w±tpliwo¶ci powiedzieć: CHAMSTWO. (…) Kingę Rusin poznałem równie przelotnie jak Kubę Wojewódzkiego. Krzywdy mi nie zrobiła, noża w plecy nie wbiła, na antenie prezentuje się zawodowo. - napisał na Twitterze.

Dalej nie szczędzi gorzkich słów broni±cej Rusin parze celebrytów:

To co mnie WQ***O w tym artykule to, że broni± jej hieny polskiej małomiasteczkowo¶ci. Obrzydliwa w swoich wypowiedziach przez co i zdewaluowana Korwin Co¶ Tam i Były Rycerz Na Białym Koniu Sir Robert Kozyra. Wydaje im się, że s± autorytetami w tej zasranej zawi¶ci± Polsce a w rzeczywisto¶ci s± nikim. Kup± gó***a z przewag± kupy co najwyżej. Ona wygl±da jak "WyjdĽ St±d" i to nie tylko przez swoje zgryĽliwe i nieprawdziwe wypowiedzi a On ubrany w podrabian± "Pradę" tłamsił przez lata zdolnych tego kraju w Zetce aby tylko nic nie osi±gnęli. Zero w sensie. Ciężko mi stwierdzić, czy Kinga komu¶ podpadła czy nie, nie mnie ale z łatwo¶ci± mogę powiedzieć, że oboje wypowiadaj±cych się to łgarze. Hieny żeruj±ce na czyim¶ sukcesie. I nie ważne czy to przez operacje plastyczne, cztery żony czy łapówki za puszczanie piosenek w radiu. Raz jeszcze zacytuję Prof. Jana Nielubowicza: NAUCZ SIĘ GODNIE ZNOSIĆ SUKCES DRUGIEGO ! Kinga ... nie ma co walczyć ... same wiatraki !

Mocne słowa. Czekamy na odpowiedĽ.


Wi¶niewski obrzuca błotem Kozyrę i Korwin-Piotrowsk±

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!