Wiśniewski ostrzega Rubika

przejdź do komentarzy

Michał Wiśniewski przestrzega kolegę.

michał wiśniewski michał wiśniewski/Š KAPiF / K333601F/K328120F
Na swoim blogu Michał Wiśniewski ostrzega Piotra Rubika. Przed czym, a raczej przed kim? Przed znienawidzoną przez niego Katarzyną Kanclerz, menadżerką kompozytora.

Od dawna wiadomo, że Wiśniewski szczerze nienawidzi pani Kanclerz. Zaczęło się od tego jak Mandaryna związała z nią swoją karierę. Michał wini menadżerkę za rozpad swojego poprzedniego małżeństwa. Teraz wziął się za przestrzeganie znajomych z branży przed jego wrogiem.

Lider Ich Troje pisze na blogu:mówię do kolegi Rubika, ponieważ mieliśmy tego samego menago:jesteś w strasznej dupie, jesteś ugotowany. Wiśniewski uważa, że z racji tego, że sprzedał o kilka milionów płyt więcej ma rację.

Rubik usłyszał: widzę tego kaszalota, który w Twoje pięć minut wyciska z ciebie ostatnie poty ... pławiąc się w Twoich pieniądzach. To samo zrobiła z Mandaryną (...)I co wyszło? Widziałeś-Sopot!

Najciekawsze zostawiliśmy na koniec: Chłopaku - nie bądź debilem! Generalnie jesteś dobrym kompozytorem - ale nie bądź idiotą.

Ciekawe co na to Piotr Rubik. Niestety tego Wiśniewski nie napisał.

Wojna z panią Kanclerz zatacza coraz szersze kręgi. Lider Ich Troje chce ustrzec cały show biznes przed nią. Jak widać ma takie poczucie misji.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!