Wiśniewski: Wara od Dody!

przejdź do komentarzy

"Należy kłaniać się Tomkowi Lubertowi i Dodzie."

michał wiśniewski michał wiśniewski/© KAPiF

Michał Wiśniewski posługując się cytatem z Kozaczka (źródło jednak pominięte), stanął w obronie Dody. Możliwe, że "jechał po całości" - wcześniej z rozwścieczeniem pisał na temat tych, którzy skrytykowali jego wpis dotyczący napletka syna:

kupa wariatów, idiotów a przede wszystkim bezmózgowców w tej sieci - stwierdził Wiśniewski.

Odchodząc jednak od anatomii wziął się za wypowiedź Piotra Tymochowicza, o której wcześniej pisaliśmy:

Heja ! Panie Tymochowicz ! A jednak wyszło na moje ... kasia kanclerz okazała się kłamczuchem, nie tylko w stosunku do mnie, dody czy piotra r. czy nie wystarczy się do tego przyznać ?

może nie ... lepiej stosować socjotechnikę i żyć w wirtualnym świecie: gratuluję.

doda nie jest ideałem kobiety dla mw ale z pewnością dla wielu facetów z lub bez zobowiązań. popełnia zapawne tysiące błędów życiowych i zawodowych - jak każdy z nas. ale głupota pańskiej wypowiedzi polega na tym, że doda wpisała się już na stałe, na całe życie w polską scenę muzyki rozrywkowej jak i polskich celebrity. to, że jej płyty się już nie sprzedają jak dawniej - jest winą jej managementu - nie jej samej. ona im wierzy.

to zawodowa wokalistka, która być może lub z pewnością nie ma instrumentu głosowego jak edyta górniak ale z pewnością go ma. ma osobowość, z której jedni mogą kpić, drudzy się zachwycać a trzeci wyłącznie tolerować - ale to jedno: przyznać trzeba.

panie piotrze, pan nie jest głupcem, pana problem, to to - , że pan jest lanserem. kosztem leppera, mandaryny, wiśniewskiego czy dody. gdyby pan zaprzestał tych przykładów celebrity a zaczął mówić coś z sensem - też by o panu napisali. problem tylko w tym, że to musi być coś mądrego z sensem.

lekcje socjotechniki udziela Pan wielu ludziom, firmom, instytucjom. mamy coś wspólnego. mnie uważają za następcę ery discopolo w polsce - pana za discopolo socjotechniki. chciałbym mieć pana za przyjaciela - ale dzięki Bogu tylko chcem - ale nie MUSZEM. O ile u mnie większość krytyków uderza w mur - o tyle pan świadczy sam o sobie ...

od DODY - wara. proszę mi wierzyć, ze przez kolejne 20 lat, czy się panu podoba czy nie - naród będzie śpiewał po dwóch piwach DŻAGĘ na moich wieczorach karaoke. zawsze. i za to się należy kłaniać tomkowi lubertowi i dodzie. proszę przyjąć to wiadomości. doda - czy się to komu podoba czy nie - jest naszą polską gwiazdą.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!