Wiśniewski wyjedzie z Polski, jeśli wygra PiS

przejdź do komentarzy

I pisze o zaspokajaniu żon.

michał wiśniewski michał wiśniewski/© KAPiF
Wszyscy przywykli już do tego, że Michał Wiśniewski na swoim blogu często komentuje aktualne wydarzenia. Nie mógł zapomnieć oczywiście o wyborach.

Jeszcze niedawno pisał, że jest rozdarty między LiD i PO. Teraz oznajmia, że już wybrał. Dlaczego? Przez Aleksandra Kwaśniewskiego (pisownia oryginalna):

kiedy aleksander kwaśniewski po raz kolejny - ale pierwszy w tej kampanii dał czadu na ukrainie twierdziłem, że renia pączkowska nie może inaczej zagłosować - ponieważ nic co ludzkie nie jest nam obce - i to nasz facet, który umówmy się - Polsce wstydu nie przyniósł - ale od kiedy zachorował na filipinach i w szczecinie mylił sabę z moim rudim rudim prawie - uznałem to sam za przegięcie. stałem za lid-em a raczej poglądami mojej "połówki" - murem. ale po debacie tusk-kwaśniewski /wiele celnych strzałów z każdej strony - wybieram PO.

zawsze będę miał a.k. w sercu ponieważ wiem, że zrobił dla polski wiele dobrego, ale jestem przekonany o tym, że tusk będzie równie godnie reprezentował polskę na zewnątrz. wiem, że nie tylko bedzie reprezentował polskę ale przede wszystkim europę. a to dla mnie najważniejsze. dla swoich antyfanów mam dobrą wiadomość - jeżeli wygra PiS - wyjadę z kraju. sądy skazują mnie w sprawie zabójcy, który sam jest plagiatorem - tak dla zasady ... prokuratura szuka dziury w całym ... bo wiśniewski ! mam tego dość ! jeżeli PiS zwycięży chcę być pod auspicjami rzeczywistych sądów europejskich a nie pisowskich. pls.


Co ma do tego temperament seksualny?

co powiedziałem - zrobię. nie odwracam się tym samym od fanów. staram się wytłumaczyć, że na razie mam dość. sądów nad tym, że skrzywdziłem fankę, na której leżałem określoną sądownie ilość minut / choć śmiem twierdzić, że nigdy nie zdradziłem swojej żony / oraz, że nie było kobiety, która po 5 minutach leżenia na niej / a to ja jestem aktywny - mam nadzieję, że wszystkie żony przyznają / - to ja jestem tym, który stara się zaspokoić przede wszystim jej potrzeby /i to z przyjemnością/ ... więc ...

Nie obyło się oczywiście bez wspomnienia procesu. Wiśniewski od jakiegoś czasu umieszcza na blogu fragmenty orzeczenia sądu i prosi prawników o pomoc.

mogę oczywiście tłumaczyć na forum, że z nikogo dla niczego ... nie zerżnąłem tekstu - pytanie tylko po co ... ja się pod nim nie podpisałem - jak się okazuje on nie był tekstem danego utworu - czyli o co chodzi ?

o ZASADY SKURWYSYNU CHODZI ! a jak wiemy zasady zobowiązują ...


A czy ktoś w ogóle pamięta takiego "Wiśnię"? Poniżej teledysk z pierwszej płyty Ich Troje.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj