Wiśniewski zagra Violettę Villas - to nie żart!

przejdź do komentarzy

"Nie to, że jestem pierwszym reproduktorem IV RP..."

michał wiśniewski michał wiśniewski/© KAPiF
Michał Wiśniewski zaskakiwał nas już niejednokrotnie. Tym razem postanowił wziąć się bardziej za aktorstwo, a jego pierwszym zadaniem będzie... zagranie Violetty Villas.

Kolejną notkę na swoim blogu zaczyna politycznymi dygresjami (pisownia oryginalna):

żadnych wrogich zamiarów Państwo Kaczyńscy ... ani Panie Donaldzie :-)

cieszę się, że Polacy podchodzą z humorem zarówno do IV jak i Rzeczypospolitej DOnalda Tuska. Świadczy to o tym, że był to świadomy wybór i teraz obywatele nie będą ograniczani w słowie lub piśmie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Pan Tusk sam się z tego śmieje i rozumie, że tak wolno :-)


Wyjaśnia też, dlaczego zagłosował na PO:

ano właśnie dlatego, że nie ma takich polityków jak dt. czy p.p. zaangażowanych politycznie od a do z. jak widać na zdjęciach.

nie to, że jestem pierwszym reproduktorem IV RP - ale stwierdzam, że te dzieciaki mogą już mieć lepiej ! ten facet coś osiągnął !


Na koniec najważniejsze, czyli krótka wzmianka o nietypowej roli (swoją drogą jesteśmy bardzo ciekawi wyników pracy charakteryzatorów):

w fimie mojego przyjaciela zagram z pewną przyjemnością i z przyzwoleniem mojej żony rolę: violetty villas. moja żona - Ania - będzie mi kibicować ... uda się ten epizod albo i nie ... chcesz ? chcę ! kocham cię moje słoneczko ! KOCHAM WAS ICH TROJOWIANIE !

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!