Wiśniewski znów bloguje

przejdź do komentarzy

Wylewa swoje żale w sieci.

michał wiśniewski michał wiśniewski/© KAPiF / K339961F
Michał Wiśniewski postanowił zmienić nieco tematykę na swoim blogu z osobistej na zawodową i napisać o swoich problemach związanych z oskarżeniem go o podkradanie pieniędzy własnej firmie.

Lider Ich Troje mówi o swojej niewinności, niesprawiedliwości w naszym kraju i podobnych procesach. Przeczytajcie sami.

(Pisownia oryginalna.)

generalnie uważam, że nie pasuję do konwencji "sukcesu" czyli kogoś kto sprzedał w tym roku 200 tysięcy płyt. jestem oskarżony o zagranięcie 3 baniek z własnej firmy za zagrane przeze mnie koncerty i to przez faceta, który ani nie włożył w nie złorówki ani w nich nie uczestniczył - aby było śmieszniej - z własnej firmy. oby nie obraziła się prokuratura w pabianicach ale zabezpieczenie jest równie śmieszne jak zarzut - czyli 10 tysiaków.

Ma to się generalnie tak do 3 baniek /które niby ukradłem/ jak jajko do jaja i to nieprzeciętnego gwiazdora porno. mogę tylko uwierzyć, że nikt nie myśli o tym poważnie - ponieważ gdyby tak się stało - już powinien byłbym siedzieć. niby to też rodzaj promocji i miałbym więcej czasu na pisanie tekstów - z tą różnicą, że niczym sobie tym nie zasłuzyłem.

ale ogólnie jest jasne - jestem oskarżony.

---

weźmy pod lupę trókę gości, którzy zostali uniewinnieni w procesie o kantor - mówiąc krócej. Odsiedzieli w pierdlu prawie 3 lata i dostali po troszkę ponad 6o tysiaków. żałosne ? nie ... nas to nie dotyka ... to oni siedzieli - nie my ... są niwinni - jak i najprawdopbniej będe był - co jednak co stracone - jest jednak coś warte ... 3 lata ich życia warte jest 60 tysięcy ,,, dpopóty tego nie zrozumemy - nie będzie ich ... szkoda !
WALCZMY O TO !!!

---

"GENERALNIE" walczymy o wszystko ... o krzysztofa krawczyka, o urszule o denute blazejejczyk lub grazynke lobaszewska :-)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!