Woda termalna- źródło Twojego piękna

przejdź do komentarzy

Zgarnij próbki od Vichy i poznaj jej właściwości!

vichy vichy/
Ze względu na odżywcze składniki, kosmetyków bazujących na wodach termalnych powinnyśmy używać przez cały rok. Jednak teraz jest na nie najlepszy czas- warto przygotować skórę na jesienne dni.


Powrót do źródeł...

Woda to główny składnik każdego kosmetyku, dlatego warto zwracać uwagę na jej właściwości! Używając kosmetyków stworzonych na bazie wody termalnej masz pewność, że dajesz swojej skórze to, co najlepsze. Wody termalne znajdują się głęboko pod ziemią. Przepływając przez jej kolejne warstwy gromadzą pierwiastki śladowe i mikroelementy.

Zgarnij prezent!

Gdy w 1931 roku niezwykłe zdrowotne właściwości wody termalnej zostały odkryte przez doktora Hallera, na zawsze stała się ona głównym składnikiem dermokosmetyków Vichy. Od tamtej pory zawarte w wodzie z Vichy potas i żelazo nawilżają i dotleniają Twoją skórę. Woda termalna z Vichy zawiera Ortofosforany i Amoniak, które dodają Twojej skórze energii i pozwalają zachować zdrowy wygląd.

Już teraz możesz przetestować zbawienny wpływ wody termalnej na skórę. Odpowiedz na pytanie: „Co jest źródłem Twojej siły?” i odbierz zestaw próbek!

Szczegóły akcji znajdziesz TUTAJ!

Sprawdź i ciesz się piękną i gładką skórą!


Advertisement

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!