Wojewódzki już nie zaprasza prezydenta Dudy do programu

przejdź do komentarzy

"Nasze zaproszenie jest takie samo jak jego obietnice wyborcze - bez pokrycia."

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF
Kolejny sezon show Kuby Wojewódzkiego (52 l.) dobiegł końca. Wczoraj TVN wyemitował ostatni odcinek programu. Jego gospodarz podsumował minione miesiące, zamknął też temat zaproszenia do studia prezydenta Andrzeja Dudy.

Wojewódzki zapraszał prezydenta do swego show chyba w każdym jego odcinku. Andrzej Duda w rozmowie z Rzeczpospolitą powiedział, że żadne zaproszenie nie wpłynęło do jego kancelarii. Ale nawet gdyby je dostał, nie pojawiłby się u Wojewódzkiego.

- Kilkakrotnie przekroczył granice zwykłej, ludzkiej przyzwoitości, więc nie przyjąłbym nawet zaproszenia do jego programu - skwitował Duda.


Tymczasem shoman powiedział wczoraj, że owo zaproszenie było blefem.

- Przez 15 tygodni zapraszaliśmy tutaj naszego demokratycznie wybranego prezydenta, ale tak naprawdę to nigdy nie wysłaliśmy do niego zaproszenia formalnie. Chodziło nam o pokazanie, że w telewizji można pi**rzyć bez sensu. Chodziło nam o pokazanie, że nasze zaproszenie jest takie samo jak jego obietnice wyborcze - bez pokrycia. Tak więc, panie prezydencie, odwołuję wszystko, co tutaj powiedziałem - stwierdził Wojewódzki.

Wojewódzki już nie zaprasza prezydenta Dudy do programu

Wojewódzki już nie zaprasza prezydenta Dudy do programu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!