Wojewódzki o swoim urozmaiconym życiu seksualnym

przejdź do komentarzy

Od 20 lat konsekwentnie wierny 20-latkom.

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/Gala
Kuba Wojewódzki udzielił wywiadu Dorocie Wellman. Ich rozmowę publikuje najnowsza Gala.


Dziennikarz mówi o wielu rzeczach - o popularności, byciu gwiazdorem, podglądach politycznych, o Bogu, kobietach... Na temat pytanie, dlaczego dotąd nie ułożył sobie życia osobistego, Wojewódzki odpowiada:

- Moje życie osobiste jest znakomicie unormowane. Nigdy wcześniej nie prowadziłem tak urozmaiconego życia seksualnego jak przez ostatnie trzy lata. Z mojej perspektywy to ty masz nieunormowane życie osobiste. No, albo mamy inne normy.

A kiedy Wellman sugeruje, że Kuba zachowuje się jak podstarzały amant, z jego ust pada następujące stwierdzenie:

- Jak słyszę określenie „podstarzały amant”, to mam ochotę sięgnąć do swej starczej pamięci i wymienić Charliego Chaplina, który został ojcem w wieku lat 70, Johna Wayne’a, który dokładnie w moim wieku po raz trzeci się ożenił. Jana Nowickiego, który swój małżeński debiut przeniósł pod siedemdziesiątkę. O Andrzeju Łapickim nie wspomnę, bo to żółta koszulka lidera. Tak, chcę być taki jak oni.

Wojewódzki podkreśla, że od 20 lat jest wierny 20-latkom.

- Jeśli mam do wyboru pośladki 20-latki i okulary 40-latki, to wybieram te pierwsze. Nie prowadzę działalności autopropagandowej z
nieletnimi partnerkami. Nie spaceruję z koleżankami po to, by moim kolegom strzeliły bypasy. Prowadzę normalne życie, które czasem nienormalne media zamieniają na populistyczną strawę dla tłumu.


Cały wywiad z Wojewódzkim przeczytacie tutaj.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!