Wojewódzki ostro SZYDZI z Korwin-Piotrowskiej

przejdź do komentarzy

Nosił wilk razy kilka...

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF
Kuba Wojewódzki jest ostatnio bardzo aktywny we wszystkich mediach społecznościowych. W ostatnim poście tłumaczy, z czego to wynika. Dotąd raczej milczący w sprawach dotyczących jego prywatnego życia, teraz pokazuje mnóstwo zdjęć z dziewczyną, dzieli się fotkami z wakacji itd, itp.

Nie jest sam - niedawno na profilu FB Michała Żebrowskiego pojawiła się fotka aktora leżącego po zabiegu na szpitalnym łóżku. Żebrowskiego skrytykowała Karolina Korwin-Piotrowska pisząc, że takie zamieszczanie w sieci prywatnych zdjęć jest proszeniem o lajki.

Po tym wpisie Wojewódzki ostro rozprawił się z dziennikarką:

Esencja psychiatrycznej polskości, sumienie internetu, Karolina Korwin Piotrowska, znowu zagląda do wnętrz celebrytów.
Zwykle nie angażuje się w polemiki w szołbiznesie, gdyż maja one dla mnie status burzy w wiadrze z pomyjami. Ale jako że, w tym przypadku, sprawa nie dotyczy bezpośrednio mnie, tylko mojego bliskiego kumpla, chętnie się wypowiem. Karolina zarzuciła Michałowi Żebrowskiemu, lans w szpitalu oraz chorobliwy apetyt na lajki. A wszystko za sprawą zdjęcia, jakie Michał zamieścił w sieci
- pisze Wojewódzki.


Piotrowska nie wie, albo udaje że nie wie, że często takie zdjęcie to jedyna metoda aby poradzić sobie z tak zwanymi paparazzi. Chamy z aparatami fotograficznymi wejdą wszędzie i nie uszanują niczego. Można im zepsuć pracę i zmniejszyć zarobki, samemu informując o swoim życiu. Tak robi Żebrowski, tak, od pewnego czasu robię i ja, tak robi świat. To szansa na sprawowanie kontroli nad własnym życiem czy medialną informacją. Pomijam już fakt, że aktorzy mają fanów. Czyli ludzi, którzy po prostu ich lubią i są ciekawi informacji o ich życiu. Bo to jest możliwe droga Karolino. Możliwa jest w świecie bezinteresowna sympatia. Tam gdzie ty widzisz lans, i chorobliwy apetyt na lajki jest po prostu normalna relacja z ludźmi, którzy śledzą Twój świat. Jesteś niestety mentalną zakładniczka kilku pojęć – lans, chwalenie, szpan. Masz duszę zatrutą estetyką faszystów rodem z Pudelka. Żal mi Ciebie i Twojego pojmowania rzeczywistości. Szczególnie, że brak Ci w tym wdzięku i poczucia humoru. Zamiast przyglądać się cudzym wyrostkom, zajrzyj do swego życia. Niekochane dzieci tulą misie – śpiewała kiedyś Kasia Nosowska. Niektóre niekochane dzieci urywają misiom głowy - wyrokuje dziennikarz.


W dalszej części wywodu jest jeszcze mocniej. Wojewódzki krytykuje Korwin-Piotrowską tak, jak ona krytykuje innych:

Piotrowska ma chorobliwy apetyt na bycie populistyczną wyrocznią. Adoruje polskiego zawistnika z gracją ś p Andrzeja Leppera. Chorobliwy apetyt na bycie zauważoną. Bo w tym przypadku o lajkach trudno mówić Emotikon wink Korwin Piotrowska realizuje swoja medialną obecność w myśl prostej zabawy – nie będziecie mnie szanować i podziwiać, to będziecie się mnie bać. I rymuje się w internecie z głosem tłuszczy nienawidzącej każdego za wszystko.
Jeśli w ogóle istnieje w szoł biznesie jakieś kryterium oceny człowieka sukcesu, to jest to jego CV. Twoje Karolino jest jak Twoja garderoba, obszerne ale mało efektowne. Od lat nie robisz niczego, co nie dogadywało by się wyłącznie z jednym słowem -magiel. Według mojej diagnozy, chorujesz na popularność innych. Tam gdzie chodzi o zabawę, konwencje czy zwykłą informację, ty widzisz grzech pychy. Projekcja czy wyparcie?
- pyta showman.


Post Wojewódzkiego kończy się tonem prawdziwego szyderstwa:

Jacek Nicholson powiedział kiedyś, że w szoł biznesie nie ma sukcesu bez trzech rzeczy – dużego talentu, dużego poczucia humoru i dużych pieniędzy. Jak myślicie, ilu z tych rzeczy brakuje Karolinie?

Często w Rock Radiu mówię o Karolinie Korwin Piotrowskiej - najbrzydsza polska dziennikarska. I nigdy nie komentowałem jej urody. Chodzi mi o wątpliwą urodę jej duszy. Może jednak bracia Karnowscy maja siostrę?
Niekochane dzieci tulą misie ???Esencja psychiatrycznej polskości, sumienie internetu, Karolina Korwin Piotrowska,...

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 14 sierpnia 2015


Wojewódzki ostro SZYDZI z Korwin-Piotrowskiej

Wojewódzki ostro SZYDZI z Korwin-Piotrowskiej

Wojewódzki ostro SZYDZI z Korwin-Piotrowskiej

Wojewódzki ostro SZYDZI z Korwin-Piotrowskiej

Wojewódzki ostro SZYDZI z Korwin-Piotrowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!