Wojewódzki - tęczowa wojna z Lechem Wałęsą!

przejdź do komentarzy

"Człowiek z wiarą w wielkiej klapie czy wielka klapa wiary w człowieka?"

kuba wojewódzki kuba wojewódzki/© KAPiF
Kuba Wojewódzki znany z niefortunnych wypowiedzi na swoim fan page tym razem odniósł się do słów byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsy dotyczących osób homoseksualnych.

Laureat pokojowej nagrody Nobla stwierdził w rozmowie z TVN 24, że "Homoseksualiści powinni w Sejmie siedzieć w ostatniej ławie, lub nawet jeszcze za murem".

Swoją wypowiedzią wywołał skandal i oburzenie w mediach i internecie.
Wiele znanych osób skrytykowało byłego prezydenta za jego mało dyplomatyczną wypowiedź, wśród nich Kuba Wojewódzki, który pod zdjęciem Wałęsy umieścił następujący cytat:

"Człowiek z wiarą w wielkiej klapie czy wielka klapa wiary w człowieka".

Dziennikarz dodał także zdjęcie na którym Wałęsa podaje rękę piosenkarzowi Elthonowi Johnowi zdeklarowanemu gejowi, podczas wizyty w Polsce, pisząc :

"Jest rok 1984. Elton John odwiedza Lecha Wałęsę, udowadniając tym samym, że świat o nim nie zapomniał. Polska w komunie.
Jest rok 2013. Lech Wałęsa odwdzięcza się Eltonowi Johnowi. Polska w dupie..."

Po tych publikacjach dziennikarz został zaatakowany przez internautów, którzy nie szczędzili obraźliwych epitetów (pisownia oryginalna):

"Ty cioto! Lecha Wałęsę chcesz krytykować padalcu jeden za jego właściwe poglądy? Kim ty ścierwo jesteś, co? Wszystkie pedały powinny znać swoje miejsce!; Gdybym miał taką możliwość, wymordowałbym wszystkich pedałów, jak uczynili to w obozach w Oświęcimiu i Brzezince, a także Dachau. Nie dozywaj się męska dziwko, a najlepiej spadaj męska k***o z wizji!; Dla mnie jesteś kompletnym zerem!!!" - napisano w prywatnych wiadomościach.
Wojewódzki bez namysłu umieścił na Facebooku treść obraźliwego wpisu, który skomentował cytując wczorajszą wypowiedź Lecha Wałęsy.

KUBA WOJEWÓDZKI:

"Nikogo nie będę przepraszał. Prawie cały naród mnie popiera." - Lech Wałęsa. Gratulujemy fanów ! k.

Kolejna medialna wojna? Czy prezenter oszczędzi Wałęsę w dalszych potyczkach słownych i nadal zaciekle będzie bronić praw homoseksualistów?
Co o tym myślicie?

Wojewódzki - tęczowa wojna z Lechem Wałęsą!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 30-12-17, 19:50 cytuj
    Wtedy ja jemu mówię : Ty , Franek , Ty siem nie wygupiaj , ja Tobie mówię , T y startuj do tego Watykanu , napewno siem załapiesz , ja bendem Ciebie popierał ! Bolek
    Nie masz konta? Zarejestruj się!