Wojna między Ewą Minge a Moniką Zamachowską - projektantka grozi sądem

przejdź do komentarzy

Zamachowska już skasowała post, ale Minge ma go na swojej stronie.

monika zamachowska monika zamachowska/KAPiF
Monika Zamachowska od pewnego czasu sporo opowiada o swoim prywatnym życiu. I nie, nie chwali się, jak jest udane. Stara się raczej pokazać jego cienie. Chodzi głównie o relacje męża prezenterki, Zbigniewa Zaamchowskiego, z byłą żoną i dziećmi.

Monika Zamachowska opuści kościół rzymskokatolicki?

Aleksandra Justa jest przedstawiana w wypowiedziach Zamachowskiej jako ta, która burzy spokój rodziny Zamachowskich domagając się wysokich (zasądzonych przed laty) alimentów, które rujnują budżet aktora i jego obecnej rodziny.

Monika Zamachowska ze szczegółami opowiada o układach, jakie panują w byłej rodzinie jej męża. Robi to publicznie. Sama podkreśla, jak bardzo się stara, by zapewnić pieniądze na alimenty dla dzieci Zamachowskiego, który nie zarabia wystarczająco dużo, by realizować postanowienia sądu.

Jedna z córek Zamachowskiego poprosiła ostatnio dziennikarkę, by nie opowiadała w mediach o ich prywatnych sprawach. Teraz do dyskusji włączyła się Ewa Minge. Projektantka zamieściła na Facebooku długi wpis, w którym uderza w Zaamchowską (choć nie wywołuje jej z nazwiska, wszyscy wiedzą, o kogo chodzi):

Kobiety mają pewną przypadłość . Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu "jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża ". Słabe jak cholera ale horror pojawia się w sytuacji kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs ,cudownie podszeptuje mu różne tematy skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia . Jak się to skończy kiedyś ? Dla niej, głównie dla niej katastroficznie.


Facet prędzej czy później przejrzy na oczy i zatęskni za własnymi dziećmi . Te jednak dorastają, widzą i rozumieją. A jak nie rozumieją ,to świat im podpowie z dużym prawdopodobieństwem na niekorzyść tatusia. Przebudzony ojciec zderzy się wiec ze ścianą, za co obwini i słusznie, aktualna partnerkę ,która był jeszcze do niedawna tak ślepo zauroczony . Uroki maja to do siebie ze opadają z czasem i rzeczywistość wyklucza kontynuacje stanu z zaślepienia . Dramat pojawia się kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swoj bój publicznie . Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje ,to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca . Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta - ukradłaś,wykradałaś chłopa z układu w którym tkwił ,to siedź cicho i nie dobijaj rodziny ,która była przeświadczona ,ze jest szczęśliwa . Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz ,ze robisz to dla ich dobra ,bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim ,ze tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w ktorym tkwił wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia ! Rodzine.... czyli ich . Kropka ! Takie kobiety powinno się trzymać w nakazie sądowym do niewypowiadanie się na temat ....tyle ze sądy u nas pracują latami wiec pani taka skutecznie zniszczy młodym psychikę przez ten czas biurokracji i kolejek po prawo . Nie mogę od początku wielkiej miłości jednej medialnej pary ,patrzeć na to co wyczynia aktualna zona byłej rodzinie. Inteligencja emocjonalna i człowieczeństwo w głębokich powijakach . Miłego dnia kochani ❤ - napisała Minge.


Monika Zamachowska pokazuje, jak zarabia na alimenty męża (Instagram)

W odpowiedzi na to Zamachowska wrzuciła na swój profil zdjęcie Minge z mężczyzną. Projektantka upubliczniła je na swoim profilu zamazując twarz towarzysza projektantki. Zamachowska w poście sugerowała, że Ewę łączą z nim jakieś relacje. Tymczasem Minge pisze tak:

Moi drodzy ❤️ takie zdjęcie dzisiaj na swoim profilu zamieściła Monika Zamachowska . Dorzuciła opis ,ze takie ładne zdjęcie dostała moje i mojego męża i zamieszcza za zgodą autora ...?Jest to jak wyjaśnia jej odpowiedz na rzekomą ,moją ocenę jej postępowania . Zaznaczę ,ze w moich postach dotyczących "nowych żon " nie umieściłam ani Nazwiska ani zdjęcia pani Zamachowskiej . Ale uderz o stół i nożyce zabrzęczą . Te nie zabrzęczały a ....w zasadzie brak mi słów ,bo normalnemu człowiekowi powinno zabraknąć słów i pomysłu na skomentowanie tego ,co ta kobieta zrobiła . W każdym moim poście podkreślałam ,ze chodzi tylko o ciszę medialną dla dobra dzieci a nie racje . Te udowadnia się w sądach za zamkniętymi drzwiami.


Dzieci i ich matka w tej sprawie milczą lub proszą ,błagają panią Z o zaprzestanie rozmów publicznych na ich temat . A ta dalej jątrzy kalecząc je . Nie interesuje mnie wielkość i słuszność alimentów ,miłość państwa Zamachowskich i jakość pożycia seksualnego . Interesuje mnie kim trzeba być ,żeby niszczyć DZIECI PRÓŻNYM PUSTYM KOMENTOWANIEM ICH SYTUACJI W MEDIACH !?!?! Co do człowieka ze zdjęcia . Otóż zdjęcie ,to zostało zrobione koło mojej fundacji ,która zajmuje się wspieraniem szerokim ludzi bardzo ciężko chorych @fundacjablackbutterflies . Człowiek ten 3 godziny wcześniej wyszedł ze szpitala po przeszczepie nerki ,który poprzedziło 5lat ciężkich dializ .Jest osobą prywatną i bardzo mi przykro ,ze został narażony na upublicznienie jego wizerunku z prywatnej sytuacji i spotkania zawodowego dotyczącego min mojej fundacji . Smutne ,ze ta pani pracuje w mediach publicznych ,które rzekomo tak dbają o obywateli i misje . Moją misją jest pomaganie ludziom chorym. Jest to mój ostatni komentarz na ten temat i gwarantuje ,ze ta sprawa będzie miała bardzo poważne konsekwencje prawne .Co do chronienia wizerunku...np.Mój młodszy syn nie występuje nigdzie medialnie ,bo sobie ceni prywatność i nie życzy ... . Nie jest ani brzydki ani ułomny a i to nie byłoby wstydem . Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydka w środku . Ułomność prawdziwa mieści się zawsze w sercu i duszy co rzutuje na głowę - podsumowuje projektantka.


Zamachowska, na której profilu pojawiło się wczoraj wieczorem mnóstwo krytycznych komentarzy sugerujących, że dziennikarka traci grunt pod nogami i kontakt z rzeczywistością, post skasowała.

Ciekawe, czy wyciągnęła lekcję z tej historii?


Kobiety mają pewną przypadłość . Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu "jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża ". Słabe jak cholera ale horror pojawia się w sytuacji kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs ,cudownie podszeptuje mu różne tematy skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia . Jak się to skończy kiedyś ? Dla niej ,głównie dla niej katastroficznie . Facet prędzej czy później przejrzy na oczy i zatęskni za własnymi dziećmi . Te jednak dorastają ,widzą i rozumieją . A jak nie rozumieją ,to świat im podpowie z dużym prawdopodobieństwem na niekorzyść tatusia . Przebudzony ojciec zderzy się wiec ze ścianą, za co obwini i słusznie ,aktualna partnerkę ,która był jeszcze do niedawna tak ślepo zauroczony . Uroki maja to do siebie ze opadają z czasem i rzeczywistość wyklucza kontynuacje stanu z zaślepienia . Dramat pojawia się kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swoj bój publicznie . Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje ,to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca . Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta - ukradłaś,wykradałaś chłopa z układu w którym tkwił ,to siedź cicho i nie dobijaj rodziny ,która była przeświadczona ,ze jest szczęśliwa . Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz ,ze robisz to dla ich dobra ,bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim ,ze tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w ktorym tkwił wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia ! Rodzine.... czyli ich . Kropka ! Takie kobiety powinno się trzymać w nakazie sądowym do niewypowiadanie się na temat ....tyle ze sądy u nas pracują latami wiec pani taka skutecznie zniszczy młodym psychikę przez ten czas biurokracji i kolejek po prawo . Nie mogę od początku wielkiej miłości jednej medialnej pary ,patrzeć na to co wyczynia aktualna zona byłej rodzinie. Inteligencja emocjonalna i człowieczeństwo w głębokich powijakach . Miłego dnia kochani ❤

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)Doprecyzuje i dosadniej wyjaśnię mój poranny post o kradzieży mężów (żon ) itp. Nie chodzi o kradzież ,nie w tym problem . Napisałam ,ze rozumiem iż czasem uczucia przewyższają rozum . I dobrze ! Brawo miłość ! Tylko zachowajmy później pokorę w stosunku do przeszłości naszych nowych partnerów i niech oni zachowają szacunek i pokorę do swojej przeszłości . Kiedyś miałam okazje poznać nową żonę jednego znanego i bogatego biznesmena . Nie udzielała wywiadów ,nie dyskutowała ,nie obnosiła się ani ona ani on ze swoim uczuciem . Powiedziała wprost ,ze uczucie ,które im się przydarzyło spadło na nich jak grom z nieba i nie pozwoliło żyć osobno . Ale usunęli się z nim w cień WŁASNEJ MIŁOŚCI ,by nie epatować swoim szczęściem czym w sposób oczywisty WEDŁUG NICH krzywdzili i ranili tamtą, nazwijmy rzecz po imieniu, porzuconą kobietę . Daje przyzwolenie i wiarę w takie uczucia niezbyt łatwe a jednak ogromne . Nie daje zgody na cyrk ,w którym muszą udział brać DZIECI . Nie chodzi o alimenty ,bo może i zbyt duże ale to załatwia się w sądzie a nie na forum publicznym ! Wszyscy popełniamy uczucia niedozwolone ,nie każdy ma sile czy chce z nich rezygnować ale bądźmy empatyczni do kogoś dla kogo jest to jednak trudne . Tyle . Cisza jest w tej sytuacji najprostszym rozwiązaniem . Tyle tylko ....nie epatowanie swoim szczęściem i nie deprecjonowanie w jego kontekście innych ludzi ...przeszłości ,która nadal jest i będzie udziałem naszych partnerów . Wyjaśniam ,bo warto tłuc ten temat . Doprecyzowuje żeby ludzie nie bali zmieniać się swojego życia czy trudnych miłości ale spróbowali zminimalizować straty drugiej strony . Milego@wieczoru ❤️

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)Moi drodzy ❤️ takie zdjęcie dzisiaj na swoim profilu zamieściła Monika Zamachowska . Dorzuciła opis ,ze takie ładne zdjęcie dostała moje i mojego męża i zamieszcza za zgodą autora ...?Jest to jak wyjaśnia jej odpowiedz na rzekomą ,moją ocenę jej postępowania . Zaznaczę ,ze w moich postach dotyczących "nowych żon " nie umieściłam ani Nazwiska ani zdjęcia pani Zamachowskiej . Ale uderz o stół i nożyce zabrzęczą . Te nie zabrzęczały a ....w zasadzie brak mi słów ,bo normalnemu człowiekowi powinno zabraknąć słów i pomysłu na skomentowanie tego ,co ta kobieta zrobiła . W każdym moim poście podkreślałam ,ze chodzi tylko o ciszę medialną dla dobra dzieci a nie racje . Te udowadnia się w sądach za zamkniętymi drzwiami . Dzieci i ich matka w tej sprawie milczą lub proszą ,błagają panią Z o zaprzestanie rozmów publicznych na ich temat . A ta dalej jątrzy kalecząc je . Nie interesuje mnie wielkość i słuszność alimentów ,miłość państwa Zamachowskich i jakość pożycia seksualnego . Interesuje mnie kim trzeba być ,żeby niszczyć DZIECI PRÓŻNYM PUSTYM KOMENTOWANIEM ICH SYTUACJI W MEDIACH !?!?! Co do człowieka ze zdjęcia . Otóż zdjęcie ,to zostało zrobione koło mojej fundacji ,która zajmuje się wspieraniem szerokim ludzi bardzo ciężko chorych @fundacjablackbutterflies . Człowiek ten 3 godziny wcześniej wyszedł ze szpitala po przeszczepie nerki ,który poprzedziło 5lat ciężkich dializ .Jest osobą prywatną i bardzo mi przykro ,ze został narażony na upublicznienie jego wizerunku z prywatnej sytuacji i spotkania zawodowego dotyczącego min mojej fundacji . Smutne ,ze ta pani pracuje w mediach publicznych ,które rzekomo tak dbają o obywateli i misje . Moją misją jest pomaganie ludziom chorym. Jest to mój ostatni komentarz na ten temat i gwarantuje ,ze ta sprawa będzie miała bardzo poważne konsekwencje prawne .Co do chronienia wizerunku...np.Mój młodszy syn nie występuje nigdzie medialnie ,bo sobie ceni prywatność i nie życzy ... . Nie jest ani brzydki ani ułomny a i to nie byłoby wstydem . Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydka w środku . Ułomność prawdziwa mieści się zawsze w sercu i duszy co rzutuje na głowę

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (36): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 11-01-18, 07:37 cytuj
  O ile pragniesz pożyczyć dźwig osobowy, rekomenduję odwiedzać stronicę internetową:  Wypatrujemy profesjonalnych pracobiorców
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-01-18, 01:26 cytuj
  Jeśli potrzebujesz wydzierżawić dźwig osobowy, wysyłam odwiedzić stronę internetową:  Poszukujemy wprawionych pracowników
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-01-18, 18:30 cytuj
  Najbardziej żenujący jest w tym wszystkim Zamachowski, który nawet nie potrafi wpłynąć na żonę wygadującą głupoty i obrażającą jego dzieci oraz ich matkę. A Minge ma rację. Monika to podły babsztyl.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-01-18, 09:42 cytuj
  Monia jest potłuczona, bo gada glupoty publicznie, a takie sprawy zalatwia się inaczej. Dzieci najprawdopodobniej do roboty sie nie garną, a Justa będzie chciała doić do bólu, zeby jeszcze mieszkanie kazdemu kupil i zapewnił byt niewiadomo dokąd. Obydwoje rodziców ma taki sam obowiazek lozyc na dzieci, czy Justa co miesiąc daje kazdemu po 4 tysie??
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-01-18, 09:34 cytuj
  Te "biedne dzieci" w większości są juz dorosle.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-01-18, 09:10 cytuj
  Ewa po prostu wytknęła, że Monika za dużo gada, że krzywdzi dzieci, mimo, że one proszą ją żeby się od nich odczepiła. Alimenty wysokie ale przecież on się na takie zgodził. Dzieci codziennie czytają że ich matka jest wiedźmą, tata był tak nieszczęśliwy z nimi, tata lubi seks z rana, starsza czyta jakim to jest nieudacznikiem, bo nie ma chłopaka. Monika przekroczyła wszystkie granice atakując nie tylko byłą żonę ale i dzieci które nic nie zawiniły. Minge w pierwszym poście nie atakowała z nazwiska, to Monia poczuła się obrażona. W ramach zemsty opublikowała zdjęcie Minge z mężczyzna w dresach i nadwagą wyśmiewają, że to jej mąż. Tu ośmieszyła się kolejny raz bo ten pan zdaje się jest podopiecznym fundacji Minge, był kilka dni po przeszczepie nerki. Zastanawiam się jakie ona musi mieć plecy, że mimo wszystko dalej pracuje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-01-18, 07:14 cytuj
  O ale gwiazdy pana Jerzego W. Znanego z zakładu karnego w Szczelinie pseudonim Tony Vegas szczęść Boże młodej parze a nas uchowaj od złego
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-01-18, 02:31 cytuj
  Evka wez ty juz nie wymyslaj. Po co zakrylas Jurkowi twarz?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-01-18, 00:28 cytuj
  gość06-01-18, 20:40 cytuj Panie Zamachowski, niech Pan rzuci tę wredną babę co tak ustawia Panu życie!
  A kto wtedy bedzie płacił alimenty?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 23:30 cytuj
  Moniczka ukradla dzieciom ojca. Jest to wstretna baba.Panie Zamachowski niech sie Pan w koncu obudzi! Juz widze co Pana czeka przez ta wsciekla glupia babe.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 20:40 cytuj
  Panie Zamachowski,
  niech Pan rzuci tę wredną babę co tak ustawia Panu życie!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 20:32 cytuj
  PANI MONIKO JEST PANI ZAORANA- NIKOMU NIE PODOBA SIE P.ZACHOWANIE.SKOŃCZ TEN TEMAT BO NAPRAWDĘ SIĘ OŚMIESZASZ.PAMIĘTAJ MILCZENIE JEST ZŁOTEM...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 20:04 cytuj
  Dramatem to jest płacenie dorosłym ludziom alimentów jakby byli dziećmi z gimnazjum. Praca nie hańbi, naprawdę. Moi rodzice się nie rozstali i utrzymywaliby mnie ile bym chciala a jednak w wieku 19 lat poszłam na studia zaoczne i DO PRACY żeby nie ciągnąć od nich hajsu. Trzeba mieć jakąs godność i mysleć o swojej przyszlosci a nie tylko co tu i teraz jest wygodne
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 19:53 cytuj
  Dwa zdania: Zamachowska,zamknij wreszcie mordę. Minge,nie wpierdalaj się w cudze sprawy.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 19:52 cytuj
  Jedna warta drugiej. Dwie moralizatorki sie pouczają.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 19:41 cytuj
  Minge daje dupy Wozniakowi z Olawy.Nawet odchudzil sie troche dla niej ciapol
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 19:12 cytuj
  Syncio lubi panów, panów lubi syncio lalalala lalaaaaa
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 19:09 cytuj
  Minge pozdrow meza gangusa.Pewnie nebawem znow bedzie kible czyscil w pierdlu.Pozdro z B.stara.Ty wiesz.....
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 19:08 cytuj
  Pani Minge madra kobieta z wielka empatia.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-01-18, 19:06 cytuj
  No ta czerwona bura suka lansuje sie na Richardson.Kto ci manekinie taki PR podpowiedzial.Zajmij sie swoja naszprycowanym pyskiem ty bajkopisarko z synkiem pedalkiem.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!