Wojna o dziecko

przejdź do komentarzy

... i spadek. Czy ojcem córeczki Anny Nicole Smith jest książę?

anna nicole smith anna nicole smith/© Glenn Harris / Photorazzi
Pośród wszystkich kontrowersji otaczających śmierć Anny Nicole Smith można znaleźć różne rzeczy. My wygrzebaliśmy video, nakręcone kilka dni przed śmiercią najsłynniejszego już króliczka Playboya. Filmik przedstawia chwile czułości pomiędzy nią i dzieckiem - oglądając go naprawdę trudno uwierzyć, żeby Anna Nicole miała zamiar popełnić samobójstwo.

- Ma moją osobowość - mówi Anna na filmie, nieświadoma tego, co wydarzy się za kilka dni. - Jest taka wysoka, ma naprawdę długie palce, jak moje i jest taka filigranowa... Przewraca się; jest bardzo silna. Podnosi główkę. Potrafi powiedzieć kilka słów -- mówi: "Ma-ma". Stara się rosnąć szybciej, niż potrafi i denerwuje się, bo nie może.

Niestety, teraz, kiedy mama dziewczynki odeszła, rozpoczęła się istna wojna o dziecko. Jej istnienie stało się powodem do walki o prawa do niej, a co za tym idzie - o potencjalny spadek, jaki może otrzymać.

Do tego oczywiście potrzebne będą testy na ojcostwo i jesteśmy pewni, że już niedługo będziemy mieli o czym informować.

Poniżej link do wspomnianego filmiku:

Anna Nicole Smith z małą Dannielynn

Z poniższego filmiku natomiast dowiadujemy się, że aż trzech mężczyzn twierdzi, że jest ojcem małej Dannielynn - były adwokat Anny Nicole, jej kochanek i... książę. Książę, który miał z nią romans i chciał ją... adoptować? Ten świat jest szalony!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!