Wojna o prezenty ślubne Kim Kardashian

przejdź do komentarzy

Przyjaciel Kim Kardashian żąda zwrotu prezentu za 5 tys. dolarów.

kim kardashian kim kardashian/© PR Photos
Kim Kardashian udowodniła, że ma wielkie serce i podarowała organizacji charytatywnej Dream Foundation kwotę dwukrotnie przewyższającą wartość jej ślubnych prezentów. Kris Humphries natomiast, były mąż celebrytki nie jest aż tak hojny, a ponadto przywiązał się do kosztownych podarunków.

Zgodnie z tym, co w wywiadzie dla tmz.com powiedział najlepszy przyjaciel Kim, Jonathan Cheban, Humphries do tej pory nie zaproponował, że odda wartą 5 tys. dolarów kartę podarunkową Yves Saint Laurent, którą otrzymał w prezencie ślubnym właśnie od Chebana.

Wcześniej Cheban nie miał nic przeciwko, aby Humphries zatrzymał prezent. Jednak gdy niewdzięczny mąż skrytykował Kim za to, że postanowiła zachować pamiątki ślubne, a w zamian przekazać 200 tys. dolarów na fundację dla ciężko chorych dorosłych, Cheban wystąpił w obronie swojej przyjaciółki i stwierdził, że Humphries jest zwykłym hipokrytą.

Osoba z otoczenia Humphriesa odpiera te ataki.

- Kris naprawdę chciał oddać prezenty i zachować się fair w stosunku do gości weselnych, którzy wydali przecież sporo pieniędzy. Podziwia Kim za wspieranie fundacji, ale uważa, że powinna po prostu zwrócić prezenty.

Brazylijska telenowela?Wojna o prezenty ślubne Kim Kardashian

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!