Woliński się maluje? Przegląd plotek tygodnia

przejdź do komentarzy

Najciekawsze newsy użytkowników i plotki modowe.

hurtownia plotek hurtownia plotek/ˆ PR Photos
*
Dawid Woliński ma świadomość tego, że w jego branży wygląd znaczy bardzo dużo. Jak może, dba więc o swój wizerunek. Na żywo twierdzi nawet, że projektantowi zdarza się tuszować rzęsy oraz pudrować twarz. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

*
Janusz Józefowicz uspokaja, że nie jest tyranem, a Natasza Urbańska wcale nie jest przez niego zdominowana. Nigdy przeze mnie nie płakała - miał powiedzieć juror Tańca z gwiazdami. Jak zatem wyglądają relację małżonków? Czytajcie TUTAJ.

*
Czy Małgorzata Socha dołączy do gwiazd paradujących z brzuszkiem? Aktorka zdradziła, że czas już najwyższy pomyśleć o dzieciach. O macierzyńskich planach aktorki czytajcie W TYM NEWSIE.

*
Jeśli zapomnieliście o Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej, możecie odświeżyć sobie jej wizerunek wchodząc TUTAJ.Mamy zdjęcia z sesji aktorki dla magazynu K mag.

*
Doda jako nieskromna zakonnica czy może słodka Paris Hilton? Zagłosujcie w rankingu na najlepiej ubraną gwiazdę. Jest w czym wybierać.

*
Hilary Duff zdradziła płeć dziecka. Opowiedziała też o tym, jak zniosła pierwsze miesiące ciąży. Tekst TUTAJ.

*
Gdy tylko jej zdjęcie pojawiło się na stronie models.com, do agencji ją reprezentującej rozdzwoniły się telefony. Magda Roman ma szansę na prawdziwą karierę w modelingu. Szczegóły znajdziecie W TYM NEWSIE.

*
Chcesz wyglądać jak Angelina Jolie? Film instruktażowy z makijażem, który upodobni Cię do gwiazdy, znajdziesz TUTAJ.

*
85 $ za koszulkę z plamą od kawy? Fani Sturbacks są gotowi zapłacić tę cenę. Szczegóły i zdjęcia TUTAJ.

*
A na koniec proponujemy Wam wybór najbardziej efektownej kreacji, w jakiej mogliśmy ogladać Paris Hilton. Zobaczcie, w czym pokazała się na imprezach w Katowicach i zagłosujcie na najlepszą stylizację.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!